רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

שירותי חשבות

שירותי חשבות וניהול כספים -תאגידים וגופים בינוניים או קטנים שהיקף הפעילות העסקית שלהם לא מצדיקה העסקה של מנהל או חשב כספים במשרה מלאה, דרושים להם שירותי חשבות וניהול כספים, על מנת שיסייע להם בעת קבלת החלטות חשובות בעסק/ או החברה, אשר מבטיחה להם שניהול ספרי העסק יתבצע על ידי רואה חשבון מוסמך ובעל ניסיון רב, שביכולתו לייעץ לחברה בכל תחומי החשבונאות ובהתאם לצורכי החברה.ההצלחה של העסק או החברה תלויה בניהול נכון של הכספים, תלויה בקבלת החלטות עסקיות שקשורות בפעילות העסקית של העסק/החברה.

בנוסף לשירותי חשבות אנו מציעים שירותים נוספים כגון:

• בדיקת כדאיות עסקית.
• יעוץ וליווי עסקי באופן שוטף.
• עריכה והגשת דוחות כספיים.
• ניהול התקציב ותמחירים נכונים.
• בניית תוכניות עסקיות מהשלב הראשוני.
• ניהול תזרים מזומנים לעסק או החברה.
• ניהול כספים (עבודה מול הבנקים).

אנו נותנים בין היתר גם שירותי חשבות זמניים:

שירות לפרויקט מסוים או חופשה או הפסקת עבודה של חשב או מנהל/ת הכספים בחברה.
אנו מספקים פיקוח מלא על מערכת הנהלת החשבונות וניהול הספרים נכון.

שירותי חשבות ניתנים:
לעסקים או חברות בעלי היקפי פעילות קטנים או בינוניים, אשר אינם מצדיקים העסקה של מנהל כספים בעסק או החברה במשרה מלאה.במסגרת השירות, המשרד מלווה את החברה או העסק שלכם בהיקף השעות אשר נדרש לעסק, בפיקוח צמוד של רואה חשבון ומנהל/ת הכספים.

פירוט על שירותי חשבות שונים:

בניית תוכנית כספים מקיפה על ידי רואה חשבון מוסמך, בניית התקציב השנתי, בדיקת תזרימי מזומנים עתידיים לעסק/ החברה ומתן פיקוח על תשלומיהעסק/ החברה לספקים, ביצוע מעקב אחר גביית כספים מלקוחות, ניהול כספים ותזרים מזומנים נכון לעסק או החברה.

יצוג החברה או העסק מול הבנקים השונים, בדיקת צורכי העסק ובדיקת האפשרויות בחיסכון העלויות של המימון והעמלות הבנקאיות של העסק או החברה.

בניית כלי ניהול תזרים מזומנים לעסק או החברה, המאבחן את נתוני הבנק בחודשים האחרונים, הזנת הכנסות העסק והוצאות העסק בכל יום.מאפשר בדיקה חודשית עוקבת ובדיקת מועדי תשלום לספקים.

הכנת דוחות כספיים והנהלת חשבונות לעסק או החברה, מתן פיקוח באופן השוטף על הנהלת החשבונות של החברה או העסק, תו כדי מתן סיוע בעת עריכת דוחות כספיים בעבודה מול רואה חשבון החברה.

הכנת תקציב ובניית כלים נכונים לניהול תקציב העסק או החברה, תוך מתן בקרה על התקציב ומבחינת הרווחיות בחברה באופן חודשי וסיכום שנתי. בניית התקציב הינה מבוססת על מגוון המוצרים בעסק או החברה עד לרמת מוצר אחד בודד.

לקבלת הצעה אטרקטיבית לשירותי חשבות פנו עוד היום על ידי שליחת מייל עם שם וטלפון שלכםבלשונית למעלה בצד שמאל.רואה חשבון מוסמך יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

שירותי חשבות
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!