רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

רישום חברה בע"מ

מעוניינים ברישום חברה בע"מ? אתם לא יודעים איך להתחיל?
באתר רואה חשבון עבורך, תקבלו הכוונה מלאה ברישום חברה בע"מ!

היום בכדי להקים חברה כבר אין צורך בשותפים, אפשר לרשום חברה בע"מ גם על אדם אחד בלבד.באתר ישנם רואי חשבון מוסמכים אשר עוסקים בליווי והקמה של חברות בכל התחומים, מיזמים עסקיים , תחומי היי טק ותעשייה.מעניקים ליווי שוטף מתהליך השלב הראשוני של הרעיון , מסייעים בהתגבשות הרעיון השירות כולל פתיחת תיק ברשם החברות ואישור כל המסמכים של פתיחת חברה בבנק, שירות זה מתבצע במהירות וביעילות.

כמה עולה רישום חברה בע"מ ברשם החברות?

רישום חברה ברשם החברות עולה כ- 2500 שקלים מידי שנה.חובה לנהל את תיק החברה אצל רואה חשבון מוסמך מכיוון שיש צורך בהנהלת חשבונות כפולה - פעם בצד הזכות ופעם בצד החובה.
רואה חשבון בעל נסיון רב בהתחשבנות והתנהלות מול רשויות המס, ייצג את החברה בצורה הטובה ביותר.

לפני רישום חברה בע"מ עליכם לבדוק:

את הכדאיות בהפעלת החברה, את הפעילות הנדרשת בחברה, מיהם הספקים שיעבדו איתכם, מי הלקוחות הרלוונטיים,מהו תזרים המזומנים שתצטרכו, באיזה מקורות מימון תצטרכו להיעזר.
רואה חשבון מוסמך יסדר עבורכם את כל העניינים האלו על ידי פגישת יעוץ ראשונית הניתנת לכם בחינם.כך תוכלו להתרשם מרואה החשבון ועבודתו.כאשר אתם עם רואה חשבון מוסמך חשוב מאוד שתהיה כימיה בינכם, שתדעו שיש תמיד מענה ממשרדו לכל שאלה ועניין.רואה חשבון רוצה בהצלחת החברה, הוא רוצה שהחברה תעבוד איתו לאורך שנים ארוכות, לכן כדאי ורצוי להתייעץ עם רואה החשבון בכל נושאי העסק.מתן סיוע בחיבור עם משקיעים, מתן עזרה בהכוונה ובבניית אסטרטגיה נכונה, מתן ליווי בהסכמים עם משקיעים, הסכם מייסדים, הסכמי שותפות וכן ליווי במגוון רחב של חוזים עסקיים. ליווי וייעוץ ליזמים מתחילים וותיקים, ייעוץ שוטף לחברות בע"מ.

מהם היתרונות ברישום חברה בע"מ?

רישום חברה בע"מ מתנה לעוסק את האפשרות לקבל משכורת למרות היות החברה בחובות,כאשר החברה בחובות אין קשר לבעלים או לבעלי המניות בה, (חוץ ממקרים מיוחדים שבהם מתערב בית הדין)רישום חברה בע"מ יוצרת תדמית גבוהה ביותר מבין העוסקים השונים, כך תוכלו לקבל הצעות עבודה טובות וגדולות יותר מול מוסדות וגופים גדולים.

מהם החסרונות ברישום חברה בע"מ?

רישום חברה בע"מ - תהליך הרשמה יותר ארוך, עלויות גבוהות יותר של רישום, תשלומי אגרות הכנת תקנון של עורך דין, חוזה שותפות אם יש עוד שותפים, הצהרה על מניות החברה ועוד...
הנהלת חשבונות כפולה פעם בצד החובה ופעם בצד הזכות.

באתר רואה חשבון עבורך יש מספר רב של רואי חשבון מוסמכים ומקצועיים שישמחו לעזור לכם בכל הנושא של רישום חברה בע"מ.

פנו עוד היום לפגישת התייעצות ראשונית ללא עלות וללא התחייבותמלאו פרטים בצד שמאל למעלהרואה חשבון מוסמך יחזור אליכם בהקדםבהצלחה בפתיחה ורישום חברה בע"מ.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רישום חברה בעמ
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!