רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
ייעוץ מס
הנהלת חשבונות לחברות
רישום חברה בע"מ
תיאום מס
פתיחת עוסק מורשה
דו"ח שנתי מס הכנסה
רואה חשבון באר שבע

נייד : 050-4988998
רואה חשבון בנתניה רוצים לדעת איך פותחים עוסק מורשה או איך פותחים תיק בביטוח לאומי או איך פותחים תיק ברשויות המס אז הגעתם למקום הנכון ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

רישום חברה בע"מ

מדוע נדרשים לבצע רישום חברה בע"מ?

לא יודעים כיצד לבצע רישום חברה בע"מ?
רוצים לדעת פרטים נוספים שיעזרו לכם בהליך רישום חברה בע"מ.בימנו על מנת להקים חברה חדשה כבר
לא קיים הצורך בעוד שותפים נוספים, ניתן לרשום חברה בע"מ אפילו רק על בן אדם אחד.

אצלנו באתר תוכלו למצוא רואי חשבון מקצועיים ומנוסים אשר מומחים בליווי והקמת חברות חדשות בכל התחומים, בין אם מדובר במיזמים עסקיים, ובין אם מדובר בתחומי היי טק ותעשייה וכיוצא בזה.
רואי החשבון באים לידי ביטוי בהתלוות שוטפת מתחילת תהליך החלק הראשוני של הרעיון, עוזרים בהתגבשות הרעיון, וכמו כן חלק מהשירות כולל גם פתיחת תיק אצל רשם החברות ומתן אישור בנוגע לכל המסמכים של פתיחת חברה חדשה בסניף הבנק, כל זאת תוך כדי מיומנות ויעילות יתרה.

מהו עלות המחיר של רישום חברה בע"מ אצל רשם החברות?

רישום חברה בע"מ אצל רשם החברות עומדת על סך של כ- 2500 שקלים במשך כל שנה. לשם כך קיים הצורך להפקיד את פעולת התנהלות תיק החברה בידיו של רואה חשבון אשר מוסמך בתחום, מהסיבה הפשוטה שנדרשת הנהלת חשבונות כפולה, זאת אומרת פעם אחת בצד הזכות ופעם בצד החובה.
רואה חשבון אשר בקיא בהתחשבנות והתנהלות אל מול רשויות המס, ייתן ייצוג הולם וראוי עבור החברה על
הצד הטוב ביותר.

מה עליכם לברר בטרם ביצוע רישום חברה בע"מ?

בדקו בקפדנות אם כדאי באמת להפעיל את החברה, וכן את הפעילות הנחוצה בחברה, מי הם אותם הספקים שיעבדו אתכם, ומי הלקוחות הפוטנציאלים, באילו מקורות מימון עליכם לקבל סיוע וכיוצא בזה.

רואה החשבון יארגן בשבילכם את כל הדברים הללו בעזרת תאום פגישת התייעצות ראשונה המוענקת לכם
ללא תשלום. בעקבות זאת תוכלו לקבל רושם ראשוני מרואה החשבון ועבודתו. נקודה נוספת חשובה היא שיתוף הפעולה וכן יחסי האנוש בין הרואה חשבון לביניכם על מנת שתוכלו להיות תמיד בטוחים שיש למי לפנות כדי לקבל מענה בכל שאלה שתצוץ.

רואה חשבון מעוניין כמוכם בהצלחת החברה, וכן מעוניין שהחברה תשכור את שירותיו לטווח ארוך, לשם כך מומלץ מאוד התייעצות מרואה החשבון בכל המשתמע מנושאי העסק כמו למשל: קבלת עזרה בעת חיבור עם משקיעים רלוונטיים, קבלת מתן סיוע בכיוון ובבניית אסטרטגיה טובה, קבלת מתן ליווי בהסכמים עם משקיעים, עריכת הסכם מייסדים, הסכמי שותפות ואף מתן ליווי בנוגע לחוזים עסקיים שונים. יתרה מזאת ליווי ומתן התייעצות ליזמים חדשים מתחילים ואף ותיקים, התייעצות שוטפת לחברות בע"מ ועוד.

אילו יתרונות קיימים ברישום חברה בע"מ?

רישום חברה בע"מ מאפשרת לעוסק את האופציה לקבל משכורת אף על פי מקרה של הימצאות החברה בחובות, כלומר כאשר החברה נמצאת בחובות לא קיים קשר לבעלים או לבעלי המניות בה, (פרט ממצבים נדירים אשר בהם מתערב בית הדין) רישום חברה בע"מ יוצרת תדמית גבוהה מאוד בקרב העוסקים השונים, ובכך תוכלו לקבל מגוון הצעות עבודה ראויות וגדולות יותר מול מוסדות וגופים גדולים.

אילו חסרונות קיימים בעת רישום חברה בע"מ?

רישום חברה בע"מ מהווה למעשה תהליך הרשמה ארוך ומתיש, עלויותיו לעיתים גבוהות, דורשת תשלומי אגרות, וכן הכנת תקנון של עורך דין, דורשת גם חוזה שותפות במידה וישנם שותפים שונים אחרים, הצהרה על מניות החברה, הנהלת חשבונות כפולה פעם בצד החובה ופעם בצד הזכות וכדומה.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רישום חברה בעמ
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!