רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
ברוכים הבאים,
לאתר - רואה חשבון מוסמך עבורך
אתר הגדול והמקיף של מס' רב של רואי חשבון מכל רחבי הארץ הנותנים שירותי חשבונאות וייצוג מול רשויות המס השונות.

רואה חשבון במרכז הארץ
מעוניינים לפתוח עסק אך אינכם יודעים איזה עוסק מתאים עבורכם ? התייעצו עכשיו עם רואה חשבון הקרוב לאזור מגוריכם !
בין השירותים הניתנים :

 • פתיחת תיקים ברשויות המס
 • הנהלת חשבונות
 • ייעוץ פיננסי
 • דיווחים חודשיים לרשויות המס
 • הגשת דוחות שנתיים
 • הצהרת הון
 • החזרי מס לשכירים
 • ייעוץ ותכנון מס
 • ייצוג ברשויות המס
רואה חשבון בצפון הארץ
כתבות בנושאי ראיית חשבון

מאמרים רואי חשבון

 • רואה חשבון בחיפה

  יאבחן את הפוטנציאל והכדאיות של בית העסק ואת הרווחיות וכן ייתן רואה החשבון בפגישה המלצות להתנהלות מול הרשויות המס השונות ואיזה תיק רצוי לפתוח על מנת להגיע להשגשוג כלכלי.
 • רואה חשבון באשדוד

  על עסק חדש - אם וכאשר ברצונך לממש יזמות אנו כאן בשבילך נייעץ לך ונבדוק יחדיו את כדאיות העסק אם אכן ביכולתו להניב תוצאות ולפיכך נצהיר על תקרת הכנסה הצפויה לשנת המס הנוכחית.
 • רואה חשבון בתל אביב

  במשרדו של רו"ח רון פיש, משרד רואה חשבון בתל אביב, תמצא כי המשרד עוסק גם בנושאים עסקיים   ובהם : ייעוץ כלכלי (כלכלן בעל ניסיון), ייעוץ בנושאי מימון ומו"מ עם בנקים, ייעוץ בנושאי מבנה ניהולי ונהלי   עבודה ועוד.
 • רואה חשבון בירושלים

  לאורך כל הדרך תקבלו טיפים מקצועיים לייעול העסק בפני רשויות המס השונות, כך למעשה בית העסק מלווה באופן צמוד ונמצא תחת ביקורת על ידי משרד רואה חשבון ירושלים. למעשה רואה החשבון קשוב למצבו הפיננסי של בית העסק אם בעודו נמצא בירידה או לחילופין בעלייה.
 • רואה חשבון תל אביב

  ניהול חשבון הוצאות והכנסות - תמיד תוכלו לדעת איפה אתם עומדים ומה מצב העסק עם הוא בעלייה או בירידה הוא תמיד עם האצבע על הדופק, וכאשר שכחתם להוסיף את ההוצאות החודשיות שלכם תדעו שיש מישהו שיזכיר לכם.
 • רואה חשבון בעפולה

  רואה חשבון בעפולה – מתן שירות מקצועי ואמין, ליווי עצמאים וחברות משלב ראשוני עד להקמת עסק משגשג. שירותי המשרד (פתיחת תיקים ברשויות המס, הגשת דוחות שנתיים, הצהרת הון, דיווח חודשי לרשויות המס).
האתר הגדול של רואה חשבון במדינת בישראל
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה

אודות

ברוכים הבאים לעולם העסקים!

מעוניינים לפתוח עסק חדש ? מחפשים רואה חשבון ?
מתלבטים איזה עוסק לפתוח ? פנו להתייעצות עם רואה חשבון באזורך מגוריכם , על ידי פנייה למשרד רואה חשבון לפני הקמת העסק תוכלו לדעת האם העסק אכן כדאי והאם התמחור הוא נכון.

חשוב מאוד שמאחורי העסק שלך או החברה יבצע את ניהול החשבון רואה חשבון. תפקידו העיקרי של רואה חשבון הוא לבדוק את כל הוצאותייך בעסק, ובהתאם לסווג אותם מבחינת השמות להתאמה מדויקת על מנת לקבל הכרה מבחינת המס. הדוחות שמוגשים בין רואה חשבון אחד לרואה חשבון אחר הם שונים לגמרי , בעזרת רואה חשבון תוכל לדעת כיצד לסווג את הוצאותיך למוכרות מבחינת תשלום המס.

מי צריך רואה חשבון ?

כל עצמאי או בעל חברה צריך רואה חשבון שינהל את ההוצאות ואת ההכנסות (פעולות העסק) וייצוגו מול שלטונות המס, מס הכנסה והמוסד לביטוח לאומי. מעקב צמוד אחר המחזור השנתי ובדיקת מאזניים רווח והפסד, כך שכל בית עסק זקוק לרואה חשבון אשר ייעץ לו בכל שלב למטרת עלייה. ההטבות המתקבלות על ידי רואה חשבון מעודכן יחסכו המון כסף לבית העסק.

רצוי לעבוד עם רואה חשבון להתנהלות נכונה מול רשויות המס !
מלאו פרטים לקבלת ייעוץ ראשוני !

תפקידו של רואה חשבון

תפקידו העיקרי הינו ביקורת והגשת דוחות שנתיים, אך כיום כל רואה חשבון הוא בעל משרד שכולל הנהלת חשבונות ויעוץ מס.יש רואי חשבון שעובדים במשרדים קטנים משרדים גדולים ומשרדים ענקיים.בחירת רואה חשבון , לא דווקא קשורה בגודל המשרד אלה בניסיונו ואיכות עבודתו.
קבלו קצת רקע אודות תפקידיו של רואה חשבון מוסמך:

רואה חשבון לחברות

חברות בע"מ חייבות לנהל את החשבון על ידי רואה חשבון מוסמך אשר עובד עם צוות עובדים מיומן לשירותי הנהלת חשבונות. על החברות לנהל הנהלת חשבונות כפולה, פעם בצד החובה ופעם בצד הזכות. ביצוע ביקורת על ידי הרואה חשבון. על מנת לבצע ניהול תקין לחברה, הרואה חשבון אמור להיות בעל ניסיון רב, רצוי שיכיר את תחום העיסוק של החברה ויהיה מעודכן בכל שינוי מבחינת רשויות המס השונות.

כאשר מעודכנים בזמן בשינויים אלו, אפשר לחסוך הרבה כספים. רואה חשבון ילווה אתכם מהצעד הראשון לפתיחת החברה, רואה חשבון בעל ניסיון ביכולתו לתרום רבות לחברה על ידי ניהול נכון וייצוג מול רשויות המס.

רואה חשבון לעמותות

עמותות רבות שוכרות שירותי רואה חשבון לצורך הגשת דוחות שנתיים למס הכנסה. על מנת לבצע ניהול חשבונאי תקין ומסודר לעמותה על רו"ח להיות בעל ידע רחב ביותר בתחום העמותות, עליו להיות מעודכן בתקנות ובנהלים החדשים של העמותות, שמציבים דרישות מחמירות ביותר בכל הוצאה והכנסת כספים בעמותה. לעמותות נדרש רואה חשבון בעל ידע רב בחוקי העמותות, בכדי שיוכל לענות לשאלות העומדות בפני העמותה על הפעילות הרצויה והנכונה מבחינת החוק והמנהל.

רואה חשבון אשר מטפל בענייני העמותה יש ביכולתו לעזור לחברי הועד המנהל את העמותה, להתנהל בצורה חוקית ועל פי ההנחיות של רשם העמותות.

חוקי המס אשר חלים על העמותות, הם שונים מאוד מחוקי המס החלים על עסקים וחברות. בחירת רואה חשבון המתמחה בעמותות אשר מכיר את הפעילות הנדרשת בעמותות, ביכולתו להוות גורם מכריע בהצלחת העמותה וזאת על ידי התנהלות תקינה של העמותה בעזרת רואה חשבון מהצעד הראשון. הרואה חשבון של העמותה מייצג את העמותה בפני רשויות המס והמוסדות.

רואה חשבון בעל ניסיון והיכרות עם גופים אלו חשובה מאוד להצלחת העמותה. רואה חשבון מנוסה בתחום העמותות ביכולתו לתרום רבות למינוף הפעילות של העמותה בכך שהוא יכוון את הועד המנהל של העמותה בפעולות השיווק וגיוס הכספים בכך שהוא יסייע לעמותה בהכוונה מלאה.הפניה לקרנות תמיכה פרטיות או על ידי קרנות מתקציב המדינה.

רואה חשבון של העמותה המעודכן בכל הדרישות של הגופים התומכים, בוחר בין מספר אפשרויות חשבונאיות בדרך הצגת הנתונים בדוחות, והדבר חשוב מאוד לעמותות אשר נתמכות על ידי גופים חיצוניים אשר נדרשות בדרך כלל לעמוד בקריטריונים כספיים מסוימים. הצגת הדוחות הכספיים בצורה טובה ויעילה יותר, על ידי פרשנות קלה יותר אשר מאפשרת עמידה בקריטריונים ולקבלת תמיכה.

לפגישת הכרות והתייעצות ראשונית עם משרד רואה חשבון באזור מגוריכם .שלחו מייל בלשונית למעלה מצד שמאל, מלאו שם וטלפון ליצירת קשר,ורואה חשבון יחזור אליכם בהקדם לקביעת יעוץ ראשוני.
בהצלחה בפעילותכם העסקית.


רואה חשבון לעוסק פטור

עוסק פטור הוא עוסק שמחזור עסקאותיו הוא מתחת לסכום שנקבע על פי חוק, סה"כ 74,972 שקלים לשנת 2011 לא כל אחד יכול לפתוח עוסק פטור, ישנה הגבלה על פי חוק : בעלי מקצוע חופשיים, לא יכולים לפתוח עוסק פטור כגון: רופא שיניים, וטרינר, רואה חשבון, עורך דין ועוד...לפני פתיחת עוסק פטור כדאי לגשת לרואה חשבון להתייעצות והחלטה מה טוב יותר לעסק.

פתיחת תיק לעוסק פטור אפשר לעשות לבד, אין צורך בהנהלת חשבונות אלה רק בהגשת דו"ח שנתי לרשויות המס שאת הדו"ח רצוי לעשות עם רואה חשבון מוסמך.

כאשר הדו"ח מוגש לרשויות המס על ידי רואה חשבון, תוכלו להיות בטוחים יותר שכל המסמכים שמורים, כך שאם תהינה ביקורת מס, תוכלו להיות רגועים. רואה חשבון יועיל לכם רבות, מכיוון שהוא מעודכן און ליין לרשויות המס בכל שינוי מבחינת הרשויות.רואה חשבון נמצא עם יד על הדופק מבחינת הכנסות העסק, ברגע שההכנסות עולות הוא יכוון אתכם להתקדם לעוסק מורשה.

רואה חשבון לעוסק מורשה

פתיחת תיק ברשויות המס השונות, אפשר לעשות לבד, אך יחד עם זאת מומלץ מאוד לעשות זאת דרך רואה חשבון מוסמך ובעל ניסיון. רואה חשבון בעל ניסיון רב ביכולתו לסייע רבות להצלחת העסק, על ידי בדיקת פעילות העסק, על ידי בדיקת הכדאיות העסקית.לרואה חשבון כדאי ורצוי לפנות עוד לפני פתיחת התיקים ברשויות המס, כדאי להתייעץ עם רואה חשבון בכל הפעולות הנעשות בעסק.

רואה חשבון יחסוך לכם חשבונות והתחשבנויות מול רשויות המס השונות.עם רואה חשבון תוכלו לדעת בדיוק היכן העסק עומד מבחינת כלכלית, עלייה או ירידה.בעת החלטה עם לפתוח עוסק מורשה או עוסק פטור, עליכם לקחת בחשבון את עניין התדמית של העסק. לתדמית שמשדרת הצלחה ויוקרה תלכו על פתיחת עוסק מורשה.

פורום רואי חשבון - יש לך שאלה ? אנחנו פה בשבילך

מאת  
כותרת  
טלפון  
שאלתך


לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רואה חשבון
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!