רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון

רואה חשבון גבעתיים

טל: 050-4988998
 משרד רואה חשבון ושות' בדיקת הטבות מס מול רשויות המס השונות
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

רואה חשבון גבעתיים

ברוכים הבאים, הגעתם לאתר רואה חשבון מוסמך עבורך!

באתר תמצאו מספר רב של רואי חשבון מוסמכים ובעלי ניסיון רב שנבחרו בקפידה רבה על פי רמת השירות הניתנת ללקוחותיהם!

משרדו של רואה חשבון גבעתיים מספק שירותים לגבעתיים והסביבה.
השירותים הניתנים: פתיחת תיקים ברשויות המס השונות, ייצוג התיקים מול רשויות המס, ביצוע תכנוני מס, ביקורת ועריכת מאזנים. הכנת דוח מבעל מקצוע, הכנת משכורות לעובדים, דוחות הצהרות הון,הנפקת דוחות שנתיים ורבעונים ושירותי חשבות וייעוץ עסקי כללי.

רואה חשבון גבעתיים מספק שירות לגורמים כגון:

בעלי עסקים - קבלנים, סוחרים, מסעדות, חנויות, נותני שירותים, עמותות, חברות, עצמאים ועוסקים אשר נמצאים בתחילת דרכם עוסק פטור \ עוסק זעיר.

מהו התהליך בקבלת לקוח למשרדו של רואה חשבון גבעתיים?

■ פגישת היכרות ראשונית
■ הכרה מלאה של העסק ברמה האישית והמקצועית.
■ עיבוד וגיבוש הרעיון המוצע של המוצר.
■ אבחון היכולות המקצועיות וקישורם ליזמות אשר ברצונו לממש
■ הכוונה מקצועית תוך סלילת הדרך עד ליישום ולמימוש המקסימאלי.
■ עזרה בהחלטה על סוג פתיחת התיק ברשויות המס השונות: עוסק פטור/ זעיר, עוסק מורשה עמותה
   או חברה בע"מ.

לקוח המגיע למשרד רואה חשבון גבעתיים עם רעיון לסוג יזמות אשר ברצונו להקים, רואה חשבון גבעתיים יאפיין את היכולת העסקית וכן ימליץ לו בהתאם לכך את מיטב האפשרויות העומדות בפניו בכדי שיצליח יחד עם קבלת הלקוח ולאחר ביצוע חתימת הסכם עבודה משותף, יתקבלו כל פרטי ההתקשרות, חתימה על ייפוי כוח, וסגירה על תשלום קבוע. רואה חשבון גבעתיים ילווה את העוסק באופן צמוד תוך מתן ביקורת בכל התהליכים המתבצעים, הוא ייצג אתכם לפני רשויות המס השונות בהגשת הדוחות.

למה כדאי להעסיק רואה חשבון גבעתיים?

את כל התיקים אפשר וניתן לנהל לבד אך כל החשבונות וההתחשבנויות הרבות הנדרשות וייצוג התיק בפני רשויות המס, דורש מאיתנו אנרגיות רבות, זמן יקר בהתעסקות מיותרת בהחלט מצידכם. בנוסף, ישנם מקרים רבים בהם התיק חרג מתחום המסגרת והמחזור השנתי, רואה חשבון גבעתיים מתריע מיידית את העוסק בכדי למנוע כנסות וחריגות ברשויות השונות.

כדאי להעסיק רואה חשבון ממספר סיבות לדוגמא : זמן, ידע, כסף ואחריות.

זמן – בעת פתיחת התיקים ברשויות המס השונות, יהיה עליכם להגיע לסניפים ולהמתין בתורים ארוכים בכדי למלא את הפרטים הנדרשים. התהליך לוקח זמן רב, גם לפתיחת התיק וגם לניהולו השוטף מילוי טפסים והתחשבנויות בתשלומים.

ידע – בהתנהלות שוטפת מול הרשויות השונות נדרש ידע אשר נרכש לאחר ניסיון רב, ישנן חוקים במס המשתנים מידי עת, ידע על השינויים הללו הוא כח גדול לחיסכון כספי.

כסף- בזבוז מיותר של הוצאות נסיעה וחנייה, אי הכנסה בזמן המתנה בתור, תשלומים על קנסות וריביות גבוהות בשל התנהלות לא נכונה כמו אי דיווח בזמן מפאת לחץ עבודה או הכנסה גדולה יותר שלא הספקתם לעדכן את הסטאטוס של העסק בזמן.

אחריות – כל עוסק הלוקח על עצמו את ההחלטה לנהל את תיק העסק בפני רשויות המס,נושא על גבו אחריות גדולה מאוד, כל טעות ולו הקטנה ביותר, יכולה לעלות לו ביוקר,דבר העלול לקרות מפאת חוסר ניסיונו וחוסר יכולתו לניהול של ביקורת צמודה וניהול ספרים וחשבוניות בצורה נכונה.

פנו למשרד רואה חשבון גבעתיים בכדי שיוביל אתכם לפתיחת התיק המתאים ביותר עבור העסק שלכם ברשויות המס ויספק לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך תוך כדי מעקב צמוד אחר תיק העסק. תנו לרואה החשבון גבעתיים לנהל לכם את תיק העסק ותוכלו לחסוך כאבי ראש רבים, זמן, כסף, ודאגות. בזמן זה אתם תוכלו לנהל את היזמות הרצויה ולהקים את העסק בדרך הקלה ביותר.

לפנייה למשרד רואה חשבון גבעתיים מלאו פרטים בלשונית למעלה בצד שמאל רואה חשבון יחזור אליכם תוך זמן קצר! בהצלחה.פורום רואה חשבון גבעתיים - יש לכם שאלה ? קבלו תשובה טלפונית מרואה חשבון מוסמך

מאת  
כותרת  
טלפון  
שאלתך


מלאו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני בחינם

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רואה חשבון גבעתיים
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!