רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

משרד רואה חשבון עפולה

עומדים בפני הקמת עסק חדש? ברוכים הבאים לעולם העסקים, קיימות מספר פעולות שכל עוסק עצמאי חייב לבצע: פתיחת תיק עוסק ברשויות המס - מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. מסמכים נדרשים לפתיחת העסק - תעודת זהות, חוזה של שכירות העסק או רכישה, כתובת העסק, פירוט עיסוקכם, חוזה עבודה, אישור של פרטי הבנק (צילום צ'ק) רואה חשבון עפולה - ארז גריל מספק שירות הקמת העסק, פתיחת תיק ברשויות המס לעוסקים עצמאיים.

רואה חשבון עפולה - עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ?

בעת פתיחת עסק עומדת בפני העוסק התלבטות שאינה קלה האם לפתוח עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה? בעזרת רואה חשבון עפולה תוכלו לשער את מחזור עסקאותיכם הצפוי - גורם המשפיע על החלטתכם.

עוסק פטור הנקרא גם עוסק זעיר, הינו עוסק אשר מחזור עסקאותיו מוגבל, העוסק פטור אינו גובה מע"מ מלקוחותיו - בעקבות כך יכול להציע שירות או מוצר במחיר מוזל. בנוסף העוסק הפטור אינו מזדכה על הוצאותיו, הדיווח של עוסק פטור הוא פעם בשנה, ניתן לדווח לבד לרשויות אך אתם צריכים להיות עם יד על הדופק ולדעת מתי לדווח ואיך למנוע חובות לעסק. רואה חשבון עפולה ארז גריל בעל נסיון רב בהגשת דוחות לעוסקים פטורים, מכיר את הנהלים של הרשויות כך תוכלו לחסוך בזבוז זמן רב וכאבי ראש מיותרים, פגישת התייעצות עם רואה חשבון ארז גריל תתרום רבות להקמה וליווי של העסק.

קיימים עיסוקים שלא יכולים להיחשב כעוסקים פטורים על פי הוראות החוק גם כאשר הכנסותיהם נמוכים מאוד: אדריכל, חוקר פרטי, טוען רבני, טכנאי שיניים, יועץ מדעי, יועץ ארגוני, יועץ לניהול, מודד, כלכלן, מנהל חשבונות, מתרגם, סוכן ביטוח, עורך דין, סוכן ביטוח, רואה חשבון, שמאי, פסיכולוג ועוד.. עוסק פטור הינו עוסק אשר מוגדר כעסק קטן לפי כך תדמיתו נמוכה ולכן צריך לבדוק מהיכן יכניס את לקוחותיו עם הם לקוחות קבועים או מזדמנים. התייעצות ראשונית עם רואה חשבון עפולה ללא התחייבות, תתרום רבות להבנת העסק וכל צרכיו.

עוסק מורשה הינו עוסק אשר גובה מע"מ מלקוחותיו ובהתאם מזדכה על הוצאותיו, הניהול מול רשויות המס הוא חודשי או דו חודשי, בעזרת פנקס דיווחים אשר נשלח ממע"מ. עוסק אשר מעסיק עובדים תחתיו יפתח תיק ניכויים. כאשר הניהול יבוצע על ידי רואה חשבון עפולה ארז גריל אתם תוכלו להתפנות להצלחה מלאה בעסק שלכם. לעוסק מורשה יתרון משמעותי לעומת עוסק פטור בקבלת עבודות, מכיוון שהתדמית היא רצינית יותר והלקוחות מבינים שהם עובדים מול בעלי עסקים מצליחים.

רואה חשבון עפולה

הקמת עסק הינה החלטה בעלת אחריות גדולה, רואה חשבון עפולה ישמח לנהל את הצד החשבונאי של העסק. ישמח לייעץ לכם בכל התלבטות לגבי פתיחה והקמת העסק. רואה חשבון עפולה מספק שירותי ראיית חשבון:
  • פתיחה והקמת עסק חדש - פטור, עוסק מורשה, חברות, עמותות..
  • ייצוג העוסק מול רשויות המס (ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ)
  • ייעוץ עסקי שוטף ותכנון מס.
  • ייעוץ וליווי בפתיחת או סגירת עסקים.
  • ניתוח פרויקטים ותוכניות עסקיות.
  • ביקורת דוחות כספיים.
  • הכנת דוחות שנתיים.
לקביעת התייעצות ראשונית ללא התחייבות עם רואה חשבון עפולה ארז גריל מלאו פרטיכם למעלה באתר או חייגו: 050-800-4316

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רואה חשבון בעפולה
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!