רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות אחרונות
רואה חשבון בתל אביב ההבדל בין פתיחת עוסק פטור לעוסק מורשה
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

רואה חשבון בעכו

החלטתם לפתוח עסק חדש? מזל טוב. לפני פתיחה והקמה של עסק חדש, רצוי לחשוב מספר צעדים קדימה, לדוגמא, תמחור נכון של המוצרים שתמכרו בעסק זהו פרמטר שיעזור לכם בהצלחה שלכם. חשוב לא פחות לדעת היכן כדאי להשקיע את כספכם בפרסום נכון וכיוצ'. קיבעו פגישה מסודרת עם רואה חשבון בעכו לייעוץ ראשוני ללא עלות כספית. בפגישה הרואה חשבון ידריך אתכם כיצד לפעול נכון בדרככם החדשה, בעזרת יעוץ נכון תתחילו את הדרך עם ידע נרחב יותר, כך תפעלו נכון. בפגישה עם רואה חשבון בעכו תקבלו טיפים מקצועיים לדרכי פעולה נכונים.

רואה חשבון בעכו לפתיחת תיק ברשויות המס:

עם פתיחת העסק עליכם לפתוח עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה, עמותה. לעוסק פטור התנהלות שונה, הוא אינו גובה מס מלקוחותיו, בהתאם הוא גם אינו מזדכה על הוצאותיו בעסק. בעוסקים השונים קיימים יתרונות מול חסרונות. כיום קיימת חשיבות רבה ליצירת תדמית גבוהה בעסק, התייעצות עם רואה חשבון תתרום רבות להצלחת העסק שלכם.

עוסק פטור? עוסק מורשה? או חברה - משרד רואה חשבון בעכו

מרגע פתיחת העסק ללקוחות עליכם לפתוח תיק עוסק ברשויות המס. בפגישה עם רואה חשבון בעכו תוכלו לדעת איזה עוסק הכי מתאים לעסק שלכם. כאשר אתם מנהלים את התיק בעזרת רואה חשבון בעכו הוא יעדכן אתכם על פי הכנסותיכם מתי לעבור מעוסק פטור לעוסק מורשה לדוגמא. קיימים מצבים בהם בעל העסק שמנהל את התיק בעצמו, עסוק מאוד בעבודתו וכך לא שם לב לאיחור בתשלומים לרשויות המס - דבר זה גורר אחריו ריביות גבוהות וחובות. רואה חשבון בעכו אחראי על הוצאת התשלומים בזמן, גם כשבעל העסק טרוד בעיסוקו, כאשר אתם עובדים עם רואה חשבון בעכו אתם יכולים לעסוק בעבודתכם ולהיות מצליחים בתחומכם.

הרחבת חוג לקוחות במשרד רואה חשבון בעכו

כאשר אתם עובדים עם רואה חשבון בעכו קיימת אפשרות להכיר דרכו בעלי עסקים שעובדים איתו כך תוכלו לחשוף את העסק בפני לקוחות אקטואליים לעסק שלכם. רואה חשבון בעכו ישמח לקשר בינכם, כך תוכלו להרחיב את מעגל לקוחותיכם בעסק החדש. בין לקוחותיו של רואה חשבון בעכו עסקים קטנים גדולים, עמותות וחברות פרטיות.

השירות במשרד רואה חשבון בעכו:

פתיחת עוסק ברשויות המס, ייצוג ברשויות המס, הגשת דוחות כספיים, הגשת דו"ח שנתי, שירותי חשבונאות וביקורת, שירותי מיסוי, יעוץ פיננסי, פירוקי חברות, החזרי מס. ניתן לדבר עם משרד רואי חשבן ארז גריל בטלפון : 050-800-4316

לקביעת פגישה עם רואה חשבון בעכו חייגו 050-800-4316 או מלאו פרטיכם למעלה באתר ונחזור אליכם לתיאום פגישה. משרד רואה חשבון בעכו מאחלים לכם בהצלחה בעסק החדש.לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רואה חשבון בעכו
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!