רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

רואה חשבון בבת ים

פותחים עסק חדש? מזל טוב. התייעצות ראשונית עם רואה חשבון בבת ים, לפני ובעת הקמת עסק חדש הינה התייעצות חשובה מאוד להמשך דרככם כעצמאיים. בפגישה תוכלו להבין בדיוק היכן אתם עומדים, תקבלו טיפים לתמחור נכון ועבודה נכונה ויעילה מבחינת ניהול החשבון.

רואה חשבון בבת ים - התנהלות נכונה

התפקיד העיקרי של רואה חשבון בבת ים הוא לנהל את חשבונות העסק, לבדוק הוצאות מול הכנסות. ולהגיש דוחות לרשויות המס: ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ. מעבר לכך הוא בודק מאזני רווח והפסד ובהתאם לכך מייעץ לבעל העסק כיצד לשפר ולייעל את העסק בכדי להצליח בעולם העסקים. רואה חשבון בבת ים מתריע את לקוחותיו ומעדכן אותם בכל שינוי מבחינת רשויות המס, ברוב המקרים, בשינויים אלו כאשר אתם עובדים מול רואה חשבון אתם חוסכים כסף רב. במשרד רואה חשבון בבת ים קיים מערך של צוות עובדים - ראיית חשבון, הנהלת חשבונות וייעוץ מס,

רואה חשבון בבת ים לעוסקים השונים

עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה, עמותה... בוודאי גם אתם נתקלתם במחשבה איזה עוסק לפתוח, עוסק פטור, עוסק מורשה או אולי חברה. כשתגיעו למשרד רואה חשבון בבת ים הוא יסביר לכם על העוסקים השונים ידגיש מהם היתרונות ומהם החסרונות בכל עוסק. בחוק קיימת הגבלה - לא כל אחד יכול להקים עוסק פטור. בעלי מקצועות חופשיים כגון: רואה חשבון, וטרינר, רופא שיניים, עורך דין ועוד...

פתיחת תיק ברשויות המס השונות ע"י רואה חשבון בבת ים

רואה חשבון בבת ים לעוסק פטור

כפי שפירטנו מעלה לא כל עסק יכול להיחשב כעוסק פטור, קיימת הגבלה בהכנסתו של עוסק פטור, סכום המוכתב בחוק. נוסף לכך ישנם עסקים שלא מעדיפים לפתוח עוסק פטור מכיוון שהתדמית שנוצרת לעסק כעוסק פטור הינה תדמית שאינה משדרת עסק שעובד חזק עם כח מאחוריו. לפני פתיחת התיקים ברשויות המס התייעצות עם רואה חשבון בבת ים תתרום רבות לעסק.

למה כדאי לעוסק פטור לעבוד עם רואה חשבון?

כאשר העסק מנוהל ע"י רואה חשבון הדוחות שהוא מגיש שמורים במערכת. רואה החשבון מעודכן בכל שינוי ברשויות המס, בהכנסות העסק וכדומה. לפי כל הוא מתריע את העוסק בכל שינוי וממליץ לו על פעולות מתאימות במקרה הצורך.

רואה חשבון בבת ים לפתיחת עוסק מורשה

עוסק מורשה כל אדם יכול לפתוח, פנייה לרואה חשבון בבת ים לפני הקמת העסק תתרום רבות - בדיקת כדאיות עסקית, תמחור נכון של המוצר או השירות, עבודה נכונה וכיוצ'... משרד רואה חשבון בבת ים ינהל עבורכם את כל ההתעסקות מול רשויות המס - אתם תתמקדו בעבודה ובהצלחה של העסק. לעוסק מורשה התנהלות בהיקף רחב יותר מעוסק פטור, הוא משלם מס על הכנסותיו ומזדכה על הוצאותיו. עוסק מורשה הינו עוסק בעל תדמית גבוהה מעוסק פטור. ניתן להתייעץ עם רואה חשבון בבת ים בעת הקמת עסק חדש.


לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רואה חשבון בבת ים
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!