רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון
משרד רואי חשבון באשדוד פרטי התקשרות : 052-6433429 | 077-4300607

רואה חשבון אשדוד

אתם רוצים להקים עסק חדש? לפני התחלת פתיחת התיק ברשויות המס כדאי לפנות לרואה חשבון אשדוד, רואה החשבון יבדוק בעבורכם את הכדאיות העסקית בפתיחת העסק, הוא יבדוק עבורכם את הפעילות הנדרשת להקמה והצלחה של העסק ומקורות מימון.

רואה חשבון אשדוד יפתח בעבורכם את התיק ברשויות המס השונות: מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. כשאתם מיוצגים ברשויות ע"י רואה חשבון אשדוד, אתם תוצגו הכי טוב שיש, רואה החשבון מעודכן און ליין ממחשבו האישי במשרדו, הוא מעודכן בכל השינויים ברשויות המס.כשיודעים על שינוי החוקים בזמן, אפשר לחסוך הרבה כסף.רואה חשבון אשדוד רכש ניסיון רחב עם השנים, הוא בעל מקצועיות רבה בייצוג לקוחותיו.
רואה חשבון אשדוד מעניק יחס אישי לכל לקוחותיו.

מהם השירותים הניתנים במשרדו של רואה חשבון אשדוד?

פתיחת התיק ברשויות השונות: ביטוח לאומי, מע"מ ומס הכנסה.יעוץ מקצועי עם ליווי אישי מתחילת הקמת העסק.הגשת הדוחות השנתיים והרבעוניים.ייצוג התיק ברשויות המס,בצורה טובה ביותר.ניהול החשבון באופן השוטף. הנהלת חשבונות רגילה וכפולה לחברות.הכנת דוח חוות דעת מקצועית בעל מקצוע לבית המשפט.הקמת עמותה ופתיחת חברה בע"מ בליווי צמוד ואישי.החזרי מס לשכירים.הכנת משכורות לעובדים בעסק.

רואה חשבון אשדוד עובד במשרד עם צוות גדול ומנוסה:

בכל מקרה בו הרואה חשבון חולה, או בחופשה עם המשפחה תמיד יהיה לכם למי לפנות,רואה חשבון אשדוד, מעדכן כל הזמן את הצוות ומעביר להם חפיפה בכל השינויים או הפעולות המתבצעות, כך שאתם תוכלו תמיד לקבל מענה יעיל ומהיר ביותר,בצוות העובדים תמצאו:
רואה חשבון, פקידות ופקידים, חשבי שכר, מנהל ומנהלת חשבונות ויועץ מס.הצוות מתודרך היטב ומספק שירות אישי לכל הלקוחות במשרד.

בכדי להצליח בעסק, כדאי להתייעץ עם רואה חשבון אשדוד בכל פעילות, או רעיון חדש, מכיוון שמדובר בהצלחה הדדית. ההצלחה שלכם בעסק היא הצלחה של הרואה חשבון מכיוון שהוא רוצה לעבוד אתכם לאורך שנים ארוכות טווח.

תוכלו לקבוע פגישת יעוץ ראשונית עם רואה חשבון אשדוד, ללא עלות וללא התחייבות,כך תוכלו להתרשם מהמקצועיות הרבה והשירות שניתן לכם במשרדו.

רחוב הגדוד העיברי 6, קניון סימול קומה 8 מעל הביטוח לאומי .
משרד רואי חשבון באשדוד פרטי התקשרות : 052-6433429 | 077-4300607
מייל לפנייה ישירה : sim6456@gmail.comלקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רואה חשבון באשדוד
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!