רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!



שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
פתיחת עסק
פתיחת תיק מס הכנסה
עוסק מורשה או חברה
פתיחת תיק עוסק מורשה
דו"ח שנתי של חברה פרטית

טל: 050-4988998
רואה חשבון פתיחת עסק חדש ההבדל בין פתיחת עוסק פטור לעוסק מורשה
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

פתיחת תיק מס הכנסה

מהו הליך פתיחת תיק במס הכנסה?

כאשר אדם מגיע להחלטה העוסקת בפתיחת עסק עצמאי קיימים מספר אלמנטים שנדרשים להבין, בראש ובראשונה כל עסק חייב לבצע פתיחת תיק במס הכנסה ללא יוצא מן הכלל, נוסף על כך חלה החובה על כל עסק באשר הוא לשלם מס ערך מוסף על כל אותם המוצרים שאותם הוא סוחר כלומר קונה ומוכר, שימו לב כי גובה המע"מ החל כעת על מדינת ישראל נעמד על שישה עשר אחוזים מסך הקנייה כולה. כך שאותו בעל עסק שביצע פתיחת תיק במס הכנסה נדרש להיות אחראי על ניהול ספר חשבונות בצורה חוקית ויעילה וכמו כן לדאוג לציין בו את הפרטים הנחוצים בצורה יסודית ללא עיגול פינות.

פתיחת תיק במס הכנסה היא למעשה חובה עבור כל עסק מורשה, לאור עובדה זו כדאי לפנות לסיוע מבעל מקצוע שייבחן את אופן העובדה וידאג שמתבצעת כהלכה, ויתרה מזאת יסביר לנו לגבי פתיחת תיק במס הכנסה. נקודה זו חשובה מפני שבעלי עסקים לעיתים נוטים לפעול בתחום זה באופן עצמאי ובדרך כלל מפספסים פרטים חשובים שיכולים לגרום לנזק כספי.

איזו חשיבות ישנה בעת פתיחת תיק במס הכנסה?

אין ספק כי בעת פתיחת תיק במס הכנסה נלוות משמעויות רבות חשובות, עקב כך שלו היה במקרה מסוים נפתח עסק שלא רשום בכלל במע"מ זוהי למעשה בעיה חמורה ואף סיכון גדול שלא כדאי לחשוב עליו ולקחת אותו בחשבון. מס הכנסה דואג לאתר את אותם בעלי העסקים שלא פועלים על פי חוק ומנסים להעלים מס בכל מיני דרכים יצירתיות. זכרו כי לא ניתן להתחמק לאורך זמן במוקדם או במאוחר עלולים לעלות עליכם ותשלמו עונשים לא קלים כפי שמציין החוק. חבל מאוד שלעיתים קרובות ישנם אנשים שונים שדי חוששים מפתיחת תיק במס הכנסה ולא מודעים לכל התהליך ולביצוע נכון של פעולה זו, כך שהתוצאה הסופית מובילה אותם לאי פתיחת תיק במס הכנסה דבר הגורם לאי שקט מתמיד.

הקמת עסק היא לא פעולה כל כך מורכבת למי שיש הון או שיכול לקחת הלוואות בהתאם, אך התפעול השוטף שנובע מכך עלול לסבך אתכם. לא פשוט לקחת את כל נטל התהליך על אדם מן השורה. אז אחרי הכול הליך פתיחת תיק במס הכנסה יכול אולי להיות קצת מורכב עבור אנשים מסוימים אך ישנם לצד זה גם יתרונות שונים שיכולים לסייע לבעלי עסק כמו מקרים של החזרי מס שמגיעים במקרים מסוימים על פי חוק, כך שאל תוותרו ולכו בדרך הישר.

נוסף על כך איש מקצוע כמו רואה חשבון או עורך דין אשר בקיא בתחום יכולים קרוב לוודאי לזרז עבורכם תהליכים ולחסוך לכם זמן ובירוקרטיה מיותרת ובעיות עתידיות שלעיתים קורות גם במהלך התנהלות של
עסק קיים.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

פתיחת תיק מס הכנסה
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!