רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
הצהרת הון
הצהרת הון ראשונה
דו"ח שנתי למס הכנסה
עריכת דוחות כספיים
פתיחת תיק במע"מ
פתיחת עוסק מורשה
רו"ח
דו"ח מקוון למס הכנסה
רואה חשבון פתח תקווה

טל: 050-4988998
פתיחת תיק עוסק מורשה עם רואה חשבון מוסמך
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

פתיחת עוסק מורשה

מהו הדרך לפתיחת עוסק מורשה?

מעוניין לבצע הליך פתיחת עוסק מורשה?
קודם לכן עליך להבין מספר גורמים בנוגע לסוגיה זו. פתיחת עוסק מורשה מהווה את הגרסה הבסיסית להקמת עסק. מספרו של עוסק המורשה יהיה זהה למספר תעודת הזהות שלך.ניהול העסק יתבצע על ידך, וברוב המקרים מתוקף היותך עסק קטן, תצטרך לדאוג לטפל בגיוס הכספים, ניהול ההון, מתן אשראי ללקוחות, הלוואות לעסק גביית חובות, ניהול כספים וכיוצא בזה.יש לציין כי הרווחים שיישארו בעסק יהיו שלך, אך אחרי ניכוי תשלומי המיסים. לעומת זאת בניגוד לרישום חברה, כל החובות של העסק יוטלו עליך באופן ספציפי.

למי יש להודיע על פתיחת עוסק מורשה:

פתיחת עוסק מורשה במס הכנסה:בכפוף לדיווח אודות פתיחת תיק עוסק מורשה במע"מ, ישנו צורך להודיע באופן מיידי על פתיחת העסק בפני משרדי מס הכנסה.הדיווח על פתיחת עוסק מורשה למשרדי מס הכנסה תלויה במקום המגורים, עליכם לפנות למשרדי מס הכנסה יחד עם המסמכים הבאים:תעודת פתיחת התיק במע"מ, תעודת זהות וטופס 5329 ממולא למס הכנסה.

פתיחת עוסק מורשה בביטוח לאומי:יחד עם זאת בנוסף לדיווח בנוגע לפתיחת עוסק מורשה במס הכנסה ובמע"מ, יש לדווח על כך אף למשרדי ביטוח לאומי.הרישום למשרדי ביטוח לאומי יתבצע על ידי מילוי טופס 6101. ביטוח לאומי מבקש בהרשמה לציין את מספר השעות הצפויות ומה ממוצע ההכנסות החודשיות.

למי מתאים לבצע הליך של פתיחת עוסק מורשה?

פתיחת עוסק מורשה מתאים לעסק שמחזור העסקאות השנתיות שלו צפיות להיות מעל 74,342 שקלים. לאחר שייפתח התיק ,פקיד מע"מ ימסור לכם באמצעות הדואר את פנקס הדיווחים, עליכם לדווח על מחזור העסקאות שלכם בניכוי המע"מ שמגולם בהוצאות השוטפות פעם בחודש או פעם בחודשיים, בהתאם למחזור העסקאות השנתי שהוצהר במועד פתיחת עוסק המורשה. אם אינכם קיבלתם בדואר את פנקס הדיווחים שעליכם למלא, תדרשו ליצור קשר עם משרדי המע"מ ובינתיים לדווח בעזרת שובר זמני או על ידי האינטרנט. יש לציין כי במידה ולא קיבלתם פנקס, אין הדבר אומר שאתם לא חייבים לתת דיווח !

במידה ובעסק שלך הנך מעסיק עובדים, הנך חייב לפתוח תיק ניכויים על ידי טופס המוגש למשרדי מס הכנסה בקרבת המקום בו מתנהל העסק שלך, הנך נדרש לדווח בנוגע לשכר והמס שנוכה משכר העובדים ולמסור את הדיווחים בעזרת פנקס הדיווחים שקיבלת מפקיד מס הכנסה ניכויים.

בסופו של דבר הליך פתיחת עוסק מורשה הוא לא כזה מורכב , אך גם אינו כזה קל. בדרך כלל עסקים רבים נעזרים בשרותי רואי חשבון שמנהלים בשבילם את ספרי החשבוניות, הרי רואה חשבון מקצועי הוא רואה חשבון בעל ניסיון.

במידה והחלטתה לנהל את התיק בעצמך עלול להיווצר מצב של חשבוניות מבולגנות, ויכול לקרות שעקב חוסר ידע פשוט תשלמו הרבה יותר. לשם כך במידה והנך מעוניין לבצע הליך של פתיחת עוסק מרשה מומלץ מאוד שרואה החשבון ינהל את העבודה, ולכם יישאר יותר זמן להתפנות לעיסוקים אחרים.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

פתיחת עוסק מורשה
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!