רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
ייעוץ מס
הנהלת חשבונות לחברות
רישום חברה בע"מ
תיאום מס
פתיחת עוסק מורשה
דו"ח שנתי מס הכנסה
רואה חשבון באר שבע

נייד : 050-4988998
רואה חשבון בנתניה רוצים לדעת איך פותחים עוסק מורשה או איך פותחים תיק בביטוח לאומי או איך פותחים תיק ברשויות המס אז הגעתם למקום הנכון ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

פתיחת עוסק מורשה

מה עליכם לעשות על מנת לבצע פתיחת עוסק מורשה?

מעוניינים לברר מידע חיוני בתחום הליך פתיחת עוסק מורשה?
קודם כל הנכם צריכים להבין מספר גורמים שיחדדו לכם את הנושא.

פתיחת עוסק מורשה היא למעשה התחלת תהליך הקמת עסק. הנכם תקבלו מספר של עוסק מורשה שיהיה תואם לחלוטין לאותו מספר תעודת הזהות שלכם.שימו לב שהתנהלות העסק תהיה על ידכם, חשוב לזכור כי אודות לכך שהנכם מוגדרים עסק קטן, תתבקשו להיות אחראים לגבי כל טיפול גיוס הכספים, גם מבחינת ניהול ההון, וכמו כן מתן אשראי ללקוחות וכדומה.נוסף על כך כל הרווחים העתידיים שתקבלו שיישארו בעסק יהיו כמובן שלכם, אך כל זאת לאחר ניכוי תשלומי המיסים המחויבים בחוק.

לאן עליכם להגיע כאשר מעוניינים בפתיחת עוסק מורשה?

קודם כל פתיחת עוסק מורשה במשרדי מס הכנסה. מוכרחים לבשר באופן בהול לגבי כל פתיחת עסק בפני פקידי משרד מס הכנסה. הדיווח יתבצע במשרד מס הכנסה הקרוב למקום מגוריכם כאשר בידכם המסמכים הבאים: טופס אשר מספרו הוא 5329 שצריך להיות ממולא למשרד מס הכנסה, וכן תעודת זהות, ואף תעודה המעידה על פתיחת תיק במע"מ.

לאחר מכן עליכם למסור למשרד ביטוח לאומי, כך שלאחר שהסדרתם את כל העניין הבירוקראטי במס הכנסה אל תשכחו שגם משרד ביטוח לאומי הוא חלק מתהליך פתיחת עוסק מורשה. על מנת להירשם למשרדי ביטוח לאומי צריך למלא טופס שמספרו 6101. ביטוח לאומי מפציר בכך ומבקש בזמן ההרשמה שלא לשכוח לכתוב בצורה ברורה את מספר השעות שצפויות להיות ומה אמור להיות ממוצע ההכנסות החודשיות.

למי מומלץ לבצע פתיחת עוסק מורשה?

פתיחת עוסק מורשה מומלצת ביותר לעסק אשר מחזור העסקאות הכללי השנתי שלו עתידיות להיות למעלה מ- 74,342 שקלים. שימו לב שלאחר פתיחת התיק, פקיד מס ההכנסה יעביר לכם בעזרת שירות הדואר את פנקס הדיווחים, ישנה משמעות רבה לתת דיווח על מחזור העסקאות שלכם בניכוי המע"מ שמגולם בהוצאות השוטפות פעם אחת בחודש או פעם בחודשיים, וזאת בכפוף למחזור העסקאות השנתי שאתם הצהרתם בזמן שהייתם חפצים בפתיחת עוסק מורשה.

חשוב מאוד לציין כי אם לא נשלח אלינו בתיבת הדואר פנקס הדיווחים שמחויבים למלא, יש לגשת או ליצור קשר עם משרדי מס הכנסה בדחיפות ובמקביל לציין את הדיווח על גבי שובר זמני או באמצעות אתר האינטרנט של משרד מס הכנסה. נקודה חשובה שעליכם להבין היא שבמידה ולא ממלאים אחר פנקס הדיווחים כראוי ובזמן ובמיוחד אם לא קיבלתם את הפנקס בזמן, עקב בעיה מסוימת והחלטתם להקטין ראש, זה לא ימנע מכם לדווח בשובר זמני שיחסוך לכם בעיות בהמשך.

אז לסיום ניתן לומר שביצוע פתיחת עוסק מורשה מהווה הליך שיכול להיות לעיתים די מסורבל ומעיק, יש להתמודד עם התורים שלא נגמרים ולהיות בקיאים בתחום, מה גם שאין סבלנות לבירוקרטיה רבה. כל זאת מוביל עסקים רבים לפנות לקבלת עזרה וכן להתייעץ עם רואה חשבון מקצועי אשר ידאג לנהל את כל ספרי החשבוניות, וכך נוכל להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת בידיים הנכונות ללא חשש לטעויות וחוסר אי נעימות בהמשך.

מאמרים נוספים:
פתיחת עוסק מורשה | פתיחת עוסק מורשה | פתיחת עוסק מורשה

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

פתיחת עוסק מורשה
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!