רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

מהו עוסק פטור ?

עוסק פטור הוא עוסק שמחזור עסקאותיו נמוך מתקרת החוק המותרת 74,972 ש"ח בשנה נתון זה נכון לשנת 2011. עוסק פטור אינו גובה מס מלקוחותיו, הוא אינו מזדכה על הוצאותיו בעסק.

מעוניין לפתוח עסק חדש ולא יודע איזה עוסק לפתוח עוסק פטור או עוסק מורשה?
את התשובה לשאלה זו כדאי לבדוק עם רואה חשבון מוסמך, הוא יבדוק איתך את הפרטים הרלוונטיים לך וימליץ לך על העוסק הכי טוב בשבילך, הוא ישאל שאלות על עיסוקך, על המחזור השנתי שהעסק יגלגל, סוג העסק, הוצאות שוטפות של העסק ועוד...רואה חשבון יעזור לך להחליט על העוסק שיתאים לעסק שלך.

מהם הבדלי המחירים בין עוסק פטור לעוסק מורשה?
לעוסק פטור אין התעסקות עם הנהלת חשבונות באופן החודשי לכן הרבה יותר זול להיות עוסק פטור.לעוסק פטור יש צורך רק בהגשת דוח שנתי ופתיחת התיק ברשויות המס השונות..

התדמית של עוסק פטור :

עוסק פטור הוא עוסק הנחשב בעיני הלקוחות כעסק קטן, לכן גופים גדולים וחברות גדולות יחשבו פעמיים לפני בצוע עיסקה מול עוסק זה.

האם עוסק פטור יכול להתנהל לבד מול הרשויות?

בעיקרון כן, אפשר לנהל את התיק לבד, אך צריך להבין את השיטות בעבודה מולם, מתי בדיוק לדווח, איך למנוע חובות בעסק וכד'.כאשר רואה חשבון מייצג אתכם מול רשויות המס השונות, הוא מכיר ויודע היטב את נהלי העבודה מול הגורמים השונים. כאשר רואה חשבון מייצג אותך העוסק פטור מול רשויות המס, אתה תוכל לנוח בראש שקט ותדע שהעבודה מתבצעת כמו שצריך, האם חשוב לעבוד עם רואה חשבון קרוב לאזור המגורים ?
היום בעידן האינטרנט, אפשר לעבוד עם רואה חשבון טוב ולא דווקא קרוב יש אפשרות לעבוד באמצעות דואר, מייל, פקס, טלפון ועוד... כך יוצא שעניין המרחק הוא לא מה שקובע.

כמה זמן ייקח בכדי לפתוח תיק עוסק פטור ברשויות המס?
רואי החשבון מחוברים און ליין למחשבים של רשויות המס השונות המערכת נקראת שע"מ זוהי מערכת של ביטוח לאומי, תוך מספר דקות הם מתעדכנים על פתיחת תיק עוסק פטור.

מהם המסמכים הדרושים לפתיחת עוסק פטור ?

המסמכים הנדרשים לפתיחת תיק עוסק פטור הם:
מספר חשבון בנק, מספר תעודת זהות, חתימה של יפויי כח בכדי שנוכל לייצג אותך ברשויות המס השונות.לקבלת הסבר מעמיק איזה עוסק כדאי לך לפתוח ברשויות המס השונותתוכלו לקבל פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות מצדכם,רואה חשבון מוסמך יחזור אליכם בהקדם.
בהצלחה.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

עוסק פטור - רואה חשבון
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!