רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
משרד רואה חשבון ושתו'
מעניקים שירות מקיף לחברות עצמאים, המשרד נותן שירותי ראיית חשבון, הנהלת חשבונות, הנפקת תלושי שכר לעובדים, החזרי מס לשכיריםהכנת דוחות שנתיים לחברות ועצמאיים וליווי שוטף להתנהלות מלאה מול רשויות המס
עוסק מורשה או חברה בע"מ
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

עוסק מורשה או חברה בע"מ ?

בעת פתיחת עסק חדש, יש מספר החלטות שתצטרכו להחליט אחת מהם היא:איזה עוסק כדאי לפתוח? עוסק מורשה או חברה בע"מ? או לחילופין אם מדובר על עסק קטן אז פתיחת עוסק פטור.

אז קודם כל נפרט על העוסקים השונים בכדי שתוכלו להחליט אם לפתוח עוסק מורשה או חברה בע"מ?

עוסק מורשה- כל עסק יכול לפתוח עוסק מורשה, אין הגבלה מבחינת הכנסת העסק.
עוסק מורשה מחויב לגבות מלקחותיו מס לפי חוק על עסקאותיו, הוא מזדכה ברשויות המס על הוצאות העסק.העוסק חייב לנהל את חשבונות העסק ולדווח פעם בשנה לרשויות המס.עדיף לנהל את תיק העסק אצל רואה חשבון מוסמך,כך העוסק יכול להיות רגוע, כאשר תופיע ביקורת מס, מכיוון שאצל רואה חשבון מוסמך כל מסמכי העסק מסודרים מעודכנים ומתויקים.

חברה בע"מ- בחברה בע"מ כל רווחי החברה או הפסדיה שייכים לחברה עצמה ולא לבעלי החברה.החובות שנצברים בחברה הם אינם חובות אישיים,פתיחת חברה בע"מ נצרכת כאשר מחזור הכספים בעסק הוא גדול ובעל היקף פעילות גדול מאוד.
כאשר מדובר בחברה בע"מ הכוונה לגוף רציני ויציב מאוד, כאשר תציעו שירותכם לגופים גדולים ולמכרזים השונים, יהיה לכם סיכויי גבוה יותר מעוסק מורשה לקבל מגופים אלו הצעות לעבודה.על חברה בע"מ להירשם אצל רשם החברות. תשלום אגרה כ- 2500 ש"ח כל שנה.

תדמית עסקית ל- עוסק מורשה או חברה בע"מ?

אם מדובר בעסק שחשוב לא להתפתח מאוד ולהצליח לקבל עבודות גדולות ביותר, אז מומלץ להקים חברה בע"מ.עוסק מורשה מראה על תדמית גבוהה יותר משל עוסק פטור, אך לעומת חברה התדמית שלו מוצגת כנמוכה.אם חשובה לכם תדמית גבוהה להצלחה לכו על הקמת חברה בע"מ. לעוסק מורשה או חברה בע"מ יש גם חסרונות וגם יתרונות:
עוסק מורשה חברה בע"מבעל העסק אחראי על חובותיו. אחריות על חובות החברה, מוטלת על החברה עצמה -לא על הבעלים ולא על בעלי המניות.מס נגבה מהעוסק . המס נגבה רק לאחר שהכסף ימשך מהחשבון העסקי , עם הכסף נשאר בחשבון בנק של החברה, אין צורך לשלם את המס. תדמית ברמה בינונית של עסק עובד. תדמית גבוהה מאוד המשדרת יוקרה ומוניטין רב.אין תשלום אגרה. תשלום אגרה ברשם החברות, פעם בשנה של 2500 שקלים.הנהלת חשבונות. הנהלת חשבונות כפולה (חובה רואה חשבון).

קיימים עוד הרבה הבדלים בעוסק מורשה או חברה בע"מאך מומלץ לכם לפנות לרו"ח מקצועי ומוסמך בכדי שהוא ייתן לכם את ההכוונה הנכונה והמתאימה בדיוק לעסק שלכם.
הקמת חברה בע"מ מצריכה תהליך ארוך יותר מעוסק מורשה:רישום החברה ברשם החברות, הכנת תקנון ע"י עו"ד, תשלומי אגרות, הצהרה על המניות וחוזה שותפות,רישום כפול בספרי החשבונות פעם בזכות ופעם בחובה, חובה להעסיק רו"ח.אם אתם בעלי עסק קטן עם מחזור עסקאות ברמה בינונית ואין לכם צורך להעלות את מחזור העסקאות בקרוב, תוכלו להמשיך כעוסק מורשה.אך בכל מקרה עדיף להתייעץ עם רואה חשבון מוסמך.

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות מצדכם פנו עוד היום על ידי שליחת מייל בלשונית מעל בצד שמאל.
רואה חשבון מוסמך יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

עוסק מורשה או חברה בעמ
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!