רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
משרדי רו"ח
קיים מסוף שנות ה 80 בתל אביב ומשרת לקוחות עצמאיים חברות , המשרד נותן שירותי ייעוץ במיסים ביקורת דוחות כספיים והכנת דוחות שנתיים לחברות ועצמאיים שירותי הנהלת חשבונות וכל הליווי המקצועי המתבקש לאורך חיי העסק
כאשר אומרים רואה חשבון טוב למה מתכוונים?
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

משרדי רו"ח

איזה שירותים ניתנים על ידי משרדי רו"ח?

פתיחת תיקים ברשויות המס, ניהול וייצוג התיק מול רשויות המס השונות, הגשת דוחות שנתיים ורבעונים, הנהלת חשבונות, יעוץ מס, ביקורת פנים ארגונית, מתן חוות דעת מומחה, החזרי מס לשכירים, הכנת משכורות לעובדים ועוד...

מול מי עובדים משרדי רו"ח?

משרדי רו"ח עובדים מול המוסדות השונים: מס הכנסה, מס ערך מוסף ,ביטוח לאומי, רשם החברות, רשם העמותות.

איזה אישורים מוציאים משרדי רו"ח לעוסק החדש?

האישורים הנדרשים לעוסק החדש הם: תעודת עוסק מורשה, אישור ניהול ספרים, אישור לצורך ניכוי מס וכדומה.

איך משרדי רו"ח מתחזקים את התיק באפן השוטף?

משרדי רו"ח מגישים באופן שוטף את כל הדיווחים למע"מ, לביטוח לאומי ולמחלקת הניכויים במס הכנסה. כל נוהלי הבירוקרטיה מתבצעים על ידי רואה החשבון.
כאשר אתם עובדים מול משרדי רו"ח אתם חוסכים בזבוז זמן יקר, אותו אתם יכולים לתת לטובת קידום העסק שלכם.

מתי לפנות למשרדי רו"ח?

למשרדי רו"ח כדאי לפנות במצבים הבאים: אם אתם שכירים- כדאי שתדעו ששכירים רבים זכאים להחזרי מס והם לא מודעים. תוכלו להיכנס למשרדי רו"ח ולבדוק האם אתם זכאים להחזר מס. (יש פרמטרים רבים לזיכוי בהחזרי מס).לפני פתיחת עסק חדש או עסק קיים פנו למשרדי רו"ח, לפתיחת התיקים ברשויות המס.
לפתיחת תיק עצמאי -עוסק פטור או עוסק מורשה.לפתיחת תיק חברה.לפתיחת תיק עמותה.

איך לבחור משרדי רו"ח?

ישנם משרדי רו"ח שעובדים בסדר גודל שונה אחד מהשני:
יש משרדי רו"ח קטנים בהם נכלל רו"ח שעובד לבד או עם פקידה.
משרדי רו"ח אלו עובדים ביחס מאוד אישי עם הלקוח.יש משרדי רו"ח בגודל בינוני נכלל רו"ח אחד או שניים פקידה, מנהל/ת חשבונות יועץ מס וחשב/ת שכר. משרדי רו"ח אלו עובדים ביחס אישי, משרדים אלו הם בעלי אופי יציב, מראה על ניסיון, יש משרדי רו"ח גדולים מאוד בעלי מספר גדול מאוד של רו"ח, מספר פקידות, מנהלי ומנהלות חשבונות, חשבי וחשבות שכר, יועצי מס ועוד... , משרדים אלו בעלי ניסיון רחב, אך ממשרדים אלו יחס אישי לא תקבלו. בבחירת משרדי רו"ח לא גודל המשרד הוא זה שקובע, אלה הכימיה עם הרו"ח שעובד מולכם, היחס שתרצו לקבל, המענה שינתן לכם.בעניין המחיר לא כדאי לחפש את הזול ביותר, כי כך יראה גם העסק שלכם, פנו למשרדי רו"ח שמכבדים את עצמם, כמובן לא מחירים בשמיים, אך גם לא נמוכים מידי.

למה כדאי לעבוד מול משרדי רו"ח?

כדאי לעבוד מול משרדי רו"ח, מכיוון שכאשר רו"ח מטפל בתיק העסק וייצוגו מול רשויות המס השונות, לכם מתפנה המון זמן לייעול העסק עצמו.מכיוון שרואה חשבון הם מקצועיים ומייצגים אתכם מול הרשויות בצורה הטובה והנכונה ביותר.תוכלו להתייעץ עם המשרד של הרו"ח שאתם עובדים איתו, בכל נושאי העסק, בפעילות, יעילות , העסקת עובדים ועוד...
בכל נושא כדאי להתייעץ עם הרו"ח המטפל, מכיוון שלמשרדי רו"ח יש רצון ושאיפה שאתם תצליחו בעסק שלכם, כך תעבדו איתם לאורך שנים ארוכות, הצלחה זו היא הדדית.

פנו עוד היום להתייעצות ראשונית ללא עלות וללא התחייבות,מלאו פרטיכם בלשונית למעלה מצד שמאל,רו"ח יחזור אליכם בהקדם.בהצלחה בבחירת משרד רו"ח הטוב ביותר.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

משרדי רוח
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!