רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון

פתיחת חברה
פתיחת חברה בע"מ
פירוק חברה מרצון
עוסק מורשה
חוות דעת רואה חשבון
רו"ח

טל: 050-4988998
 משרד רואה חשבון ושות' בדיקת הטבות מס מול רשויות המס השונות
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

חוות דעת רואה חשבון

שלום לכולם!
בעלי עסקים רבים, פונים למשרד רואה חשבון מוסמך, לקבלת חוות דעת מקצועית.
מתן חוות דעת רואה חשבון מקצועית וטובה, הנערכת ונחתמת על ידי רואה חשבון מוסמך, ממומחה ובעל ניסיון רב,תהייה מוגנת יותר, בפני ביקורת חיצונית.

חוות דעת רואה חשבון הינה עדות מומחה המוגשת לרשויות השונות: לרשות המיסים, בתי משפט, רשות ניירות ערך ועוד... חוות דעת רואה חשבון מתבצעת בנושאים כלכליים כגון: הערכת שווי נזקים, תחשיב חלוקת רכוש, חישובי ריבית, תחשיב פיצוי, תחשיב חלקם של השותפים, הערכת שווי החברה ועוד...
מתן חוות דעת רואה חשבון מוסמך לרשות ניירות ערך, להליכי בוררויות / גישור, לבית המשפט, לרשות המיסים ועוד... חוות דעת רואה חשבון מקצועית וטובה היא חוות דעת שלוקחת בחשבון את כל הגורמים הרלוונטיים, מציגה באופן ברור את טיב הדברים האמורים. כך שביכולתה לסייע לשופט בית הדין לקבל החלטה רלוונטית בעניין.

מי נדרש להמציא מסמך חוות דעת רואה חשבון ?

כל אדם שמבקש לנקוט בהליכים משפטיים נגד אדם אחר או גוף מסויים, בתחום כלכלי ופיננסי, מגיש תביעה לבית המשפט באמצעות עורך דין,לעיתים קרובות אדם זה נדרש להמציא חוות דעת רואה חשבון, גם אם המצב הוא הפוך, ואת אותו אדם תובע גוף ציבורי,עליו להמציא חוות דעת רואה חשבון, בכדי להיות מיוצג כראוי בפני בית הדין.
כאשר אדם מגיע לבית משפט עם חוות דעת רואה חשבון, המצב נראה פשוט ומובן יותר, השופט יכול לקבל את ההחלטות שעליו להחליט, בדרך קלה ונעימה יותר.

חוות דעת רואה חשבון, משמשת כעדות של רואה חשבון מוסמך, הצד שכנגד בתביעה, רשאי לזמן את רואה החשבון לחכירה נגדית. אי התייצבות של רואה החשבון בבית המשפט, לצורכי חקירה יכולה לגרום למחיקת
חוות הדעת.

כיצד ערוכה חוות דעת רואה חשבון?

המסמך- חוות דעת רואה חשבון מוסמך, חייב להכיל את פרטי רואה החשבון, כישוריו השכלתו וניסיונו.על רואה החשבון לציין במסמך שאין לא עניין בנושא המתדיין בבית המשפט.חוות דעת רואה חשבון מחולקת בדרך כלל, לסעיפים בעלי רצף הגיוני, חוות הדעת בעלת מבנה מסודר.הכולל סעיף של מסקנות הרואה חשבון, כולל תמצית של ההמלצות, סכום הכסף שנדרש לפי דעתו של רואה החשבון.על רואה החשבון לתמצת את חוות הדעת, להימנע מחוות דעת ארוכה, להיות ממוקד.חוות דעת רואה חשבון אמורה להיות בצורה ברורה ביותר, כך שכל אדם פשוט ביותר יוכל להבין את חוות הדעת. כך יופחת הצורך למתן עדות בבית משפט וההליכים יהיו קצרים יותר.

קבלו עכשיו התייעצות ראשונית חינם עם רואה חשבון מוסמך,מלאו פרטים בלשונית למעלה משמל רואה חשבון מוסמך יחזור אליכם בהקדם.
בהצלחה במתן חוות דעת רואה חשבון, מוצלחת ביותר.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

חוות דעת רואה חשבון
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!