רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

חברה בע"מ יתרונות

ברישום חברה בע"מ קיימים יתרונות וחסרונות:

ישנם שיקולים רבים לפני פתיחת חברה בע"מ והם:שיקולי מיסוי לפי דרגות מסחברה היא בעלת ישות משפטית נפרדת ובעליה מוגבלים באחריותשיקולי עלויות הקמת חברה בע"משיקולים אישיים מבחינת תדמית גבוהה

חברה בע"מ יתרונות שיקולי מיסוי

בחברה בע"מ משלמים מס רק לאחר משיכת הכספים מהחברה, כל עוד הכספים יישארו בחברה אתם תיהנו מהרווחים שהחברה מושקעת בהם.אחוז מס החברות הוא נתון המשתנה מידי מספר שנים, רצוי לבדוק עם רואה חשבון מוסמך את הנתונים העדכניים לשנת המס הנוכחית ולבדוק איתו האם כדאי לעסק שלכם להיות חברה בע"מ או לא? חברה בע"מ יתרונות ישות משפטית נפרדת ובעליה מוגבלים באחריותם לפי החוק במדינת ישראל, המחוקק קבע כי חברה היא ישות משפטית נפרדת מבעליה, חברה בעירבון מוגבל שבעלי המניות בה אינם ערבים בחובותיה.לרוב בית הדין משתדל בהפרדת החברה מבעלי המניות בה, אך במקרים מסוימים למשל כמו מעשים פליליים ושחיתויות שנעשו בחברה, אז בעלי המניות בחברה מחויבים בתשלום החובות של החברה. ברוב המקרים כאשר החברה תפנה לבנקים למטרת הלוואת כספים, הבנקים ידרשו ערבויות אישיות לחובות החברה או שעבוד הנכסים כנגד האשראי שיילקח מהבנק המלווה.

חברה בע"מ יתרונות עלויות פתיחה והקמה

כאשר אתם מתאגדים כחברה אתם מחויבים בניהול הנהלת חשבונות כפולה , אתם חייבים לכך אחזקת רואה חשבון, עליכם לשלם אגרה ברשם החברות פעם בשנה, עליכם לדווח בהגשת דוחות לרשויות המס, אחזקת חברה היא היקרה ביותר מבין התיקים השונים.ניהול החשבונות בשיטה הכפולה נותן יתרון רב על השליטה בכספי החברה וכן בקרה פיננסית טובה הרבה יותר.

חברה בע"מ יתרונות של שיקולים שאינם בעלי אופי כספי: כשאתם מיוצגים כחברה בע"מ כל הצעה שתציעו נשמעת ומתפרשת מכובדת יותר מהצעתו של עוסק מורשה או עוסק פטור.ישנם מוסדות וגופים גדולים במשק שעובדים אך ורק עם חברות, כך שאתם כחברה תוכלו להציע להם הצעות עבודה גדולות ובעלות אחריות רבה כשל חברה. כאשר קיימים מספר שותפים בעסק רצוי לפעול כחברה, ישנו תקנון בחברה שהוא מהווה חוזה בין בעלי המניות והחברה וזה מסדיר את כל ענייני הניהול של החברה.

ישנו חיסרון בהקמת חברה כאשר תרצו להפסיק את הפעילות העסקית וכן לסגור את העסק, הפסקת הפעילות אינה קלה ופשוטה, היא תלויה במספר שלבים לפירוק חברה מרצון ולעיתים מגיעה להסכמים של בתי משפט, בסגירת עסק רגיל תוכלו להפסיק את הפעילות מידית וללא סיבוכים.

חברה בע"מ יתרונות ושיקולים

בהתלבטות אם לעבוד כחברה או כעוסק מורשה רצוי לשקול בחברה בע"מ יתרונות וחסרונות בהתאם לאופיו של העסק, להיקפו, השקפתו לעתיד ועוד... בכדי למנוע טעויות בתחילת הדרך,ולהתחיל בדרך טובה להצלחהעליכם להתייעץ עם רואה חשבון מוסמך בהקשר להחלטה איזה עוסק לפתוח ברשויות המס וכך תו.פנו עוד היום בשליחת מייל למעלה בצד שמאל של האתרותקבלו פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות.
רואה חשבון יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

חברה בעמ יתרונות
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!