רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

הקמת חברות

מה עליכם לדעת בעת הקמת חברות?

הקמת חברות היא פעולה לא כל כך פשוטה הדורשת ידע בכמה תחומים, לכן פנייה לאיש המקצוע הנכון עלולה לסייע לכם בתהליך זה. להלן כמה דגשים שעליכם לעשות בעת הקמת חברות.

בחירת שם
הדבר הראשון קודם כל כשמקבלים החלטה בנוגע להקמת חברות הוא הצורך לבחור את השם לחברה, כך שבחירת השם מהווה את תחילת הקמת החברות. השם יכול להיות מה שעולה על דעתנו, אולם צריך לבדוק בקפידה שאין פגיעה בשמה של חברה אחרת שכבר קיימת, מפני שאסור לרשום שם של חברה חדשה בזמן שישנו שם דומה או זהה לשם של חברה אשר פועלת באותו התחום או לחילופין שם אשר מהווה את סימן המסחר הרשום של חברה, כל זאת בגין חשש מפני תחרות אשר לא הוגנת וכן פגיעה במוניטין של החברה הראשונה. כתוצאה מכך בסופו של דבר יכול רשם החברות לא לאשר את רישום שמה של החברה בעת הקמת החברות.

לאור זאת יש לוודא שלא קיים שם דומה או זהה. אם במקרה מסוים בזמן הקמת חברות, חברה אחרת משתמשת בשם זהה או דומה, קיים הצורך לבקש אישור מתאים כדי שהחברה החדשה תורשה לעשות שימוש בשם הדומה או הזהה. אם במידה מסוימת לא תתקבל הסכמה על ידי החברה הוותיקה, יהיו חייבים לבחור שם חדש אחר.

יש לציין כי שמות אשר מורכבים ממילים שהם כלליות או אך ורק תיאורים כמו לדוגמא "חברת הפקות אירועים בע"מ" או "חברת נסיעות וטיולים בע"מ", שמות אלו בדרך כלל לא יתקבלו לרישום על ידי רשם החברות. 3 title="רישום כתובת בעת הקמת חברות.">רישום כתובת בעת הקמת חברות.נוסף על כך חלק מתהליך הקמת חברות מבקשת לרשום את שם הכתובת אשר תופיעה ברישומי רשם החברות ככתובתה הבלעדית והעדכנית של החברה. המטרה של הכתובת בזמן הקמת החברות, היא לצורך כך שכל אחד יוכל לשלוח לחברה דואר או שיהיה אפשר להגיע למקום החברה. יתרה מזאת ישנה חשיבות חוקית לרישום הכתובת מכיוון שלעיתים קיימות תופעות של חברות "מחתרת", כך שכעת יהיה אפשר להפחית אותן באמצעות כך שאפשר יהיה ליצור איתן קשר, ובמידה שפתאום מתעוררות איזה מחלוקת עסקית, מיקום החברה יהיה בר השגה מיידית ללא עיקובים מיותרים כך שיהיה אפשר להגיש תביעות לערכאות השונות ביעילות ובזריזות.

ישנן חברות שעוזרות בהליך הקמת חברות. ביכולתם לתת שירות אדיב ומקצועי מתחילת הליך הקמת החברות, תוך כדי שיתוף פעולה וליווי לכל סוגי החברות. חלק מהתפקידים של חברות אשר מסייעות בהקמת החברות הן: עריכת הסכמים עם שותפים, הסכם מייסדים, עזרה בקשרים עם משקיעים פוטנציאלים וכיוצא בזה.

נוסף על כך ניתן גם לקבל סיוע משפטי תוך התחשבות בצורכי הלקוח כך שניתן להתחיל את תהליך הקמת החברות ברגל ימין ובהצלחה מרובה.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

הקמת חברות
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!