רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
ייעוץ מס
הנהלת חשבונות לחברות
רישום חברה בע"מ
תיאום מס
פתיחת עוסק מורשה
דו"ח שנתי מס הכנסה
רואה חשבון באר שבע

נייד : 050-4988998
רואה חשבון בנתניה רוצים לדעת איך פותחים עוסק מורשה או איך פותחים תיק בביטוח לאומי או איך פותחים תיק ברשויות המס אז הגעתם למקום הנכון ייעוץ ראשוני ללא התחייבות
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

הנהלת חשבונות לחברות

מהי חשיבות הנהלת חשבונות לחברות?

ידוע שכל עסק באשר הוא במשק חלה עליו החובה לבצע הליך של הנהלת חשבונות לחברות, בין אם מדובר בצורה שוטפת או בין אם מדובר באופן שנתי.קודם כל חשוב להבין מהי הנהלת חשבונות לחברות, למעשה זהו נושא המבצע את תיעודה המלא של החברה מבחינה כלכלית. זה יכול לבוא לידי ביטוי בעת מכירה, רכישה או הנפקת קבלות, הכנסות, תשלומים וכיוצא בזה.

קיימות שתי שיטות עיקריות לביצוע הנהלת חשבונות לחברות: אחת מהן היא מערכת דו צידית, זאת אומרת הנהלת חשבונות לחברות המתבצעת עקב עסקה מסוימת או פעילות כלכלית אחרת אשר תתועד פעמיים.
בפעם הראשונה לצורך זכות מקור העסקה והשנייה בחובה לשימוש העסקה.
מצד שני מערכת הנהלת חשבונות לחברות חד צידית, כלומר מערכת אשר ניתן לומר עליה שהיא די פחות מקובלת לעומת השיטה הקודמת, משתמשים בה יותר בבתי עסק קטנים לאור הסיבה ששם לרוב ההתנהלות הכספית מתבצעת יותר באופן מזומן. אך הרישום לגביה עורכת רק פעם אחת, ומתארת ברוב המקרים את כניסתם ויציאתם של מזומנים או לחילופין ניהול חשבונות אישיים של לקוחות או זכאים. אך חשוב לציין כי כל התנהלות מסוימת של רישום עסקה פיננסית היא למעשה מוגדרת כניהול חשבונות.

מהם תפקידיו השונים של מנהל חשבונות בעת ביצוע הנהלת חשבונות לחברות?

בדרך כלל מי שאחראי על ביצוע הנהלת חשבונות לחברות הוא מנהל החשבונות. תפקידו לרשום כל פעולה פיננסית שהתבצעה באופן יום יומי. התיעוד נעשה ברוב המקרים על ידי רישום בספר חשבונות הנשלט באמצעות מערכת ממחושבת משכוללת הכוללת תוכנה להנהלת חשבונות לחברות. נוסף על כך מנהל החשבונות צריך לפקח על כך שהרישום מתבצע כהלכה בכפוף לנהלים. בסוף כל תקופה מסוימת שנקבעה מראש חלה החובה על מנהל החשבונות להעביר לרואה החשבון מאזן סופי המציין את כל העסקאות השונות שבוצעו על ידי החברה.

ניתן לקבל שרותי הנהלת חשבונות לחברות באופן מקצועי כולל הכנה למאזן שנתי שיימסר לרואה החשבון וכמו כן ביצוע הכנת דוחות שנתיים, הצהרת הון ייעוץ עסקי והכוונה בנושא, קבלת התייעצות והסבר בבית העסק או אצל הלקוח, ביצוע תיוקים בבית העסק, קבלנות משנה בתחום הנהלת חשבונות וחשבות שכר, אחריות בנוגע לטיפול אל מול רשויות המיסים ואף הסדרים עם ביטוח לאומי, מע"מ ומס הכנסה, ביצוע פתיחת תיק עצמאי וכיוצא בזה.

קבלת התייעצות משירותיהם של מנהל חשבונות או רואה חשבון יעזרו לך להבין מספר גורמים חשובים שיעזרו לך בהתנהלות העסק ובמיוחד בזמן ביצוע הנהלת חשבונות לחברות, כך למשל תקבל תמונת מצב גם לגבי איך ניתן לחסוך עוד בתשלומי מיסים, כיצד ניתן להגדיל את רווח החברה וכדומה, ובשל כך תוכלו כמובן להיות בטוחים שכל ביצוע הנהלת חשבונות לחברות נמצאת בידיים הנכונים, וכך בסופו של דבר לא תצטרכו לדאוג יותר מדי ותוכלו להיות שקטים.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

הנהלת חשבונות לחברות
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!