רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

החזר מס

הדרך הבטוחה למימוש החזר מס כהלכה?

לא הרבה אנשים מודעים לאפשרויות השונות העומדות בפניהם לגבי החזר מס על פי חוק. בהחלט ניתן לקבל החזר מס עבור גורמים שונים ובכך לממש זכות זו. כדאי מאוד להכיר בעובדות, הרי אף אחד אף פעם לא יתנגד לקבל לרשותו כסף נוסף אשר מגיע לו. במשרדי מס הכנסה לא ממהרים בהכרח ליצור קשר עם אנשים ולספר להם אודות החזר המס שמגיע. לשם כך על אחת כמה וכמה כדי להסב תשומת לב לדגשים הבאים.

אילו עילות מוצדקות מקובלות עבור החזר מס?

1) כאשר אדם אינו מועסק בעבודה מסוימת כתצואה ממעבר משרה אחת לשנייה או מחלה, בזמן שאדם מובטל, עקב לקיחת חופשה ללא תשלום וכדומה.

2) כאשר מוענק לאדם פיצוי החל בעקבות פיטוריו וכמו כן בעת היציאה לפנסיה.

3) כאשר קיים ילד הסובל מבעיות שונות כמו ליקוי למידה, הגוררות אחריהן אף בעיות קשב וריכוז.

4) כל סטודנט בוגר אשר סיים את לימודיו וקיבל תואר ראשון או שני וזאת מתוקף 2005 והלאה זכאי אף הוא להחזר מס.

5) החזר מס עקב מצב משפחתי כגון משפחה חד הורית.

6) כאשר אדם מועסק במספר משרות במקביל ניתן לדרוש גם כן החזר מס.

7) כאשר ישנה השקעה הבאה לידי ביטוי בניירות ערך.

נקודות נוספות לגבי החזר מס.

לכל חברה או עסק סביר להניח שישנן כל מיני הוצאות קבועות החלות על מנת לתפעל כנדרש את המקום, כמו לדוגמא בקנייה של פריטים המשמשים להתנהלות במקום העבודה. לפי כך אפשר לבקש החזר מס לצד קבלה כאשר נרכשת לזכות חברה סחורה או נוסף על כך עבור הוצאות צריכת חשמל, החזר מס עבור דלק המשמש את העסק ועוד.

יש לציין כי תמיד ישנה בדיקה מסודרת ומקיפה לגבי הנכונות בדרישת החזר מס במקרים אלו. כל אלו במטרה למנוע בקשה להחזר מס הנראה לא הגיוני כמו קנייה רבה מדי שלא תואמת את המציאות וכיוצא בזה. יחד עם זאת בכל הנוגע להחזר מס עבור טלפון קווי בשביל התקשרות הנערכת תוך כדי עבודה מן הבית אינה בהכרח מוכרת בהחזר מס, אף על פי כן לו מדובר במשרה עיקרית הפועלת מהבית באופן שוטף וקבוע, במקרה זה ישנו סיכוי גבוה בהחלט לדרוש החזר מס עד שמונים אחוזים. לגבי אחזקה הנעשית עבור טלפון נייד ישנה זכות לבקש החזר מס רק במקרה שמדובר בסכום אשר לא עולה על סך 1080 שקלים לשנה, או לחילופין חצי מהסכום אשר יש לשלם בפועל.

כל אלו הם רק חלק מאותן מכלול הזכויות המוענקות לכל אזרח בנושא החזר מס כפי שמציין החוק. על מנת לדעת בצורה מפורטת יותר לא מן הנמנע שניתן לפנות להתייעצות אצל רואה חשבון שיציג בפניכם את הרשימה המלאה והמעודכנת להחזר מס לטובת אנשים שרוצים למצות את כל התנאים הללו באופן המלא והטוב ביותר.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

החזר מס
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!