רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
פתיחת עסק
פתיחת תיק מס הכנסה
עוסק מורשה או חברה
פתיחת תיק עוסק מורשה
דו"ח שנתי של חברה פרטית

טל: 050-4988998
רואה חשבון פתיחת עסק חדש ההבדל בין פתיחת עוסק פטור לעוסק מורשה
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

דו"ח שנתי של חברה פרטית

איך מתבצע הליך דו"ח שנתי של חברה פרטית?

דו"ח שנתי של חברה פרטית מאגד בתוכו את כל האינפורמציה אודות כל ההוצאות וההכנסות של עסק מסוים במשך שנה אחת. בחלוף כל שנה נדרש בעל העסק ללא יוצא מן הכלל למסור דיווח בנוגע לכל הכנסותיו והוצאותיו בצורה יסודית במשך כל חודשים, לעומת זאת קיימים מקרים חריגים שבהם מתבצעים תשלומים שבהם לפעמים נוטים בעלי עסקים לעגל פינות ובכך לא באופן שותף מוסרים דיווח מפורט בנוגע לתשלומים מכל מיני סיבות, לאור תופעות אלו החליט מס הכנסה לשלב גם בנוסף לדוחות שממלאים באופן דו חודשי גם דו"ח שנתי רחב.

במס הכנסה מעיינים בדו"ח שנתי של חברה פרטית ועורכים חישוב של הסכום הכולל הסופי, דהיינו שמתוך הסכום הכולל מנכים את הסכום שיועבר לטובת מס ההכנסה.

דגשים לקראת דו"ח שנתי של חברה פרטית.

דו"ח שנתי של חברה פרטית מוכרח להכיל ולפרט פרטים מאוד משמעותיים שיכולים לבוא לידי ביטוי כמו: ציון בעלי המניות בחברה ואופן חלוקתן, דו"ח מפורט בכפוף לשינוי רווח או הפסד, דו"ח המפרט את תאום המס שהתבצעה, טופסי 106, מתן אישור הפקדות בקרן הפנסיה, קרן השתלמות, ביטוח פנסיה, הצגת מסמכים המעידים על תשלום לרשויות ביטוח לאומי, ביטוח מנהלים וכיוצא בזה.

חשוב מאוד לזכור כי בהחלט ניתנת אפשרות לבקש החזר מס כאשר ממלאים דו"ח שנתי של חברה פרטית. הסיבות להחזר מס יכולות להיות מגוונות כמו למשל: עקב לבוש מקצועי, בגין אחזקת רכב, אש"ל, נסיעות עבודה לחו"ל וכולי.

קבלת התייעצות מרואה חשבון בעת ביצוע דו"ח שנתי של חברה פרטית.

אין ספק שכאשר מדובר ברואה חשבון מהשורה הראשונה שמתמצא לחלוטין בכל נושאי הדוחות והמיסוי ידע לעזור לכם ולייעל את התהליך בצורה ראויה. כחלק מהשירות שהוא מעניק הוא ייבחן עבורכם את הדו"ח השנתי של חברה פרטית בצורה יסודית ומקיפה ויחסוך לכם זמן בכך שישלח את הדו"ח באופן עצמאי אל רשויות מס הכנסה, פרט לכך רואה החשבון נותן דגשים ועוזר בעריכת דו"ח שנתי של חברה פרטית בכך שמתוקף ניסונו הרב יש לו טביעת עין חדה בעת מילוי הדו"ח שבודק שנעשה כנדרש. יתרה מזאת יקפיד על אי שגיאות שלעיתים קורות בעת הקלדת דו"ח שנתי של חברה פרטית.

חשוב מאוד להדגיש ולקחת בחשבון שאי הגשת דו"ח שנתי של חברה פרטית מהווה עבירה פלילית, שיכולה להוביל אחרי הכול לקנסות כבדים ביחד עם כתבי אישום לבית משפט. חשוב לציין כי רואה חשבון שבקיא בתחום ידאג לכך שדו"ח שנתי של חברה פרטית יבוצע כהלכה ועל פי חוק.

לאור הגורמים האלו גם תשלומי המס אשר תתבקשו לשלם יהיו די נמוכים אז בסופו של דבר חבל לפעול בהליך דו"ח שנתי של חברה פרטית באופן עצמאי. אל תוותרו על רואה חשבון מקצועי ובכך תוכלו להיות שקטים.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

דוח שנתי של חברה פרטית
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!