רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
כתבות בנושאי ראיית חשבון

רואה חשבון הרצליה
רואה חשבון
פתיחת תיק עוסק פטור
פתיחת תיק עוסק מורשה
איך פותחים עסק ?
הטבות מס למי מגיע ?

טל: 050-4988998
 משרד רואה חשבון ושות' בדיקת הטבות מס מול רשויות המס השונות
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

איך פותחים עסק

ליזם הישראלי הצעיר הכול ברור, מסיימים צבא, טיול לחו"ל קצת לימודים סטארט אפ ופנסיה מוקדמת בגיל 30, העניין הוא שלחיים יש דינאמיקה קצת שונה, המציאות חזקה מכל דמיון ואלוהים עוזר רק למי שעוזר לעצמו. אז לא יצאת מהרחם הנכון וגם לא זכית בפיס, אבל המוח היצירתי שלך לא מפסיק לקדוח, רק חבל שאת קידוחי המוח קשה לתרגם לעובדות בשטח ובמילים אחרות קל בדמיון קשה בקרב.
אז איך פותחים עסק ?
השלב הראשון בפתיחת עסק הוא זיהוי של צורך מסחרי.
השלב הבא להיות מסוגל לספק מוצר ו/או שירות לצורך. כמו כן חשובה לא פחות היכולת לממן את יצור המוצרים ו/או השירותים בעלות הנמוכה משמעותית מהשווי שלהם בשוק. ולסיום היכולת להפיץ את המוצרים והשירותים. אם עברתם בהצלחה את הצ'ק לייסט הקצר לעיל, אפשר להתקדם צעד קטן במפת הדרכים של "איך פותחים עסק".
ובכן, לפני פתיחת תיק עצמאי ולפני שאתם מתחילים לחשב את החזרי המע"מ הייתי ממליץ בחום לחשב מה הצריכה הפרטית שלכם ומה עלות ההון החוזר פלוס הוצאות הקמה וזאת הייתי עושה בחישוב שמרני על מנת להגיע לסך התזרים ההכרחי לתקופת ההקמה וההרצה.

אז יש לכם רעיון ישים וכלכלי ויש לכם גם כסף לממן את הרעיון עד להתחלת הפקת התזרים השוטף או אז במפת הדרכים של "איך פותחים עסק" הגיעה העת לפתוח תיק עוסק מורשה, פתיחת תיק עוסק מורשה תאפשר לכם לקבל החזרי מע"מ בגין עלויות ההקמה והוצאות נלוות. כאן לצערי בד"כ דרכנו נפגשות, למה לצערי? , אישית הייתי מעוניין להיות מעורב עוד בזמן ההתגבשות של הרעיות ובחינת הכדאיות העסקית.

כרואה חשבון שליווה לא מעט יזמים צעירים אני יכול לומר שכשנכנסים אלינו למשרד אותם בעלי רעיונות מקוריים, רובם חושבים שהם יודעים איך פותחים עסק , רובם בטוחים שהם הולכים לכבוש את העולם אך לרובם יש נטייה להתעלם מהסיכון הכלכלי והאישי, שכן להיות עצמאי זה לא רק להרוויח יותר זה גם להסתכן יותר, לשאת באחריות ועול גבוה יותר ולהתנהל תחת לחץ יומיומי שלעיתים אף עלול לפגוע בבריאות. פשוט רובנו לא בנויים להיות עצמאים, החוכמה היא לזהות את אלה שכן מבעוד מועד.
אתגר נוסף מלבד איך פותחים עסק זה גם לדעת גם איך סוגרים עסק ומה הנקודה שממנה אין להמשיך יותר.

ובמבט לעתיד, איך פותחים עסק ושומרים על מגמת צמיחה

אחרי סיכום קצר של שלבים עיקריים במפת הדרכים של "איך פותחים עסק", ובהנחה שהתמודדנו עם האתגר. מה הלאה?, ובכן, בכלכלה ישנו כלל בסיסי שאומר, ללא התקדמות חוזרים אחורה!, מי שלא צומח נשחק, כך שלדעתי "איך פותחים עסק" זה לא רק להתמודד עם קשיי ההקמה, "איך פותחים עסק" זה לבנות תוכנית רב שנתית עם יעדים מטרות וכן אלטרנטיבות לבעיות שעשויות לצוץ בדרך, לשמור על מגמת צמיחה עקבית בין אם היא מבוססת על צמיחה פנימית ובין אם היא מתבססת על פיתוח של מוצרים ושירותים חדשים. לסיכום להיות מסוגל לבדוק את עצמך, לראות ולהבין את הפרמטרים העסקיים החשובים כפי שהוגדרו מראש וכן לדעת להפיק לקחים מטעויות ולשמור על מגמת צמיחה עקבית.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

איך פותחים עסק
★ ★ ★ ★ ★
NaN/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!