רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998

קבלו ייעוץ ראשוני מאת
רואה חשבון!שם : טלפון : עיר :
 
 
כתבות בנושאי ראיית חשבון
כתבות מאת רואי חשבון :
פתיחת תיק עוסק פטור
פתיחת תיק עוסק מורשה
רו"ח בתל אביב
פתיחת תיק מס הכנסה
רואה חשבון ברמת גן

טל: 050-4988998
רואה חשבון בתל אביב ההבדל בין פתיחת עוסק פטור לעוסק מורשה

המלצות על רואה חשבון

המלצה לרון פיש : הגעתי לרון עם בקשה להעביר לטיפולו את תיק החשבונות שלי. מבדיקה ראשונית של רון התגלה אצלי קנס גדול של יותר מ20,00 שח שנבע מטיפול לקוי בתיק ברשויות המס. חשוב לציין שללא רון כלל לא הייתי מודע לקנס שעלי לשלם וסביר שהכנס עוד היה גדל וצובר ריביות.

לאחר כחודש ימים, התקשר אליי רון עם בשורה משמחת שהקנס כולו בוטל(!!) אני רוצה לקחת את ההזדמנות ולהודות לרון על העבודה המעולה שעשה ובזכותו חסכה לי הוצאה גדולה, כמו כן אני רוצה להודות של השירות, האדיבות והזמן שהקדיש לטיפול במקרה שלי.

תודה,
דניאל 052-8346785
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

רואה חשבון בתל אביב

פותח עסק חדש ? מקים שותפות ? רוצה לרשום חברה חדשה ?
יוצא לעצמאות כעוסק פטור או עוסק מורשה ? - בכל אלה תזדקק לעצה מקצועית של רואה חשבון בתל אביב.

משרד רואה חשבון בתל אביב - ולהלן תמצית שירותי המשרד :

• רו"ח רון פיש, המנהל משרד רואה חשבון בתל אביב , הוא בעל ניסיון עשיר בכל מגוון התחומים המקצועיים
  להם אתה נדרש כבעל עסק.

• במשרד רואה חשבון בתל אביב, תמצא צוות עובדים מקצועי ברמות השונות
  (בוחנים, מנהלי/ות חשבונות) - צוות היכול להבטיח לך רציפות בשירות גם בשעה שרואה החשבון שלך נמצא
  בחופשה תמיד ישנה חפיפה מלאה בין צוות העובדים לבין רואה החשבון, כל לקוח חדש וותיק מקבל שירות
  ויחס אישי צמוד.

• במשרדו של רו"ח רון פיש, משרד רואה חשבון בתל אביב, תמצא כי המשרד עוסק גם בנושאים עסקיים
  ובהם : ייעוץ כלכלי (כלכלן בעל ניסיון), ייעוץ בנושאי מימון ומו"מ עם בנקים, ייעוץ בנושאי מבנה ניהולי ונהלי
  עבודה ועוד.

• במשרדו של רו"ח רוןן פיש, רואה חשבון בתל אביב, תמצא כי שותף בכיר במשרד הוא עובד לשעבר
  של מס הכנסה שעבר לשוק הפרטי ומקנה לך כלקוח יתרון וניסיון בכל נושא המיסוי, אנו קשובים להטבות
  המס השונות המתעדכנות באופן רציף.

• משרד רואה חשבון בתל אביב, תמצא כי רואה החשבון שלך מסייע לך לכל אורך השנה - בישיבות תקופתיות
  על הנתונים הכספיים של העסק שלך - ולא רק במועד הגשת הדו"חות השנתיים.
   המעקב הינו צמוד ועל בסיס קבוע על מנת לדחוף את העסק לרווח כלכלי.

שירותים נלווים - רואה חשבון בתל אביב :

תוכל לקבל גם שירותים נלווים ובהם : הנהלת חשבונות, הכנת תלושי שכר לעובדים, קישור בין עסקים רלוונטים ועוד.

• משרדו של רו"ח רון פיש, משרד רואה חשבון בתל אביב, ממוקם סמוך למרכז עסקים עירוני ונגיש עבורך בין אם אתה מגיע ברכבך או באמצעות תחבורה ציבורית.

אנו נותנים שירות לכל רחבי הארץ, רואה חשבון בתל אביב משרד אמין ומנוסה, בעל ידע מקצועי בתחומים השונים, היכול לסייע לך בכל שלב עסקי בין אם כעצמאי ובין אם במסגרת עסקית אחרת (שותפות או חברה) ולמצות את היתרונות החוקיים לצורך תכנון נכון של כלל הפעילות העסקית שלך ושל חבות המס.

רואה חשבון בתל אביב

תפקידו העיקרי של רואה החשבון הינו ביקורת והגשת דוחות שנתיים ורבעונים, כיום מרבית רואי החשבון הם בעלי משרד אשר כוללים הנהלת חשבונות ויעוץ מס. ישנם משרדים קטנים וגדולים. רואה חשבון טוב, אינו נבדק על פי גודל המשרד, אלה לפי ניסיונו ואיכות העבודה שלו.
מהם תפקידיו של רואה חשבון בתל אביב עבור העוסקים השונים?

רואה חשבון בתל אביב עבור העוסק פטור:

עוסק פטור, עוסק שמחזור עסקאותיו מוגבל לסכום שנקבע לפי חוק, סה"כ 74,972 ש"ח לשנת 2011 .
בעלי מקצועות חופשיים, אינם יכולים להיות עוסק פטור לדוגמא: רופא שיניים, וטרינר, רואה חשבון, עורך דין ועוד... עוד לפני פתיחת העוסק פטור רצוי לגשת לרואה חשבון לפגישת התייעצות בה תחליטו מה טוב יותר לעסק.

פתיחת תיק עוסק פטור אמנם אפשר לבצע לבד, מכיוון שאין צורך בהנהלת חשבונות, יש צורך רק בהגשת דו"ח שנתי לרשויות המס, את הדו"ח רצוי לעשות עם רואה חשבון מוסמך. מכיוון שכאשר הדו"ח מתבצע על ידי רואה חשבון מוסמך, העסק יהיה מבוקר וברגע שההכנסות בעסק עולות הרואה חשבון יתריע אתכם לפתיחת עוסק מורשה. תוכלו להיות רגועים ובטוחים מכיוון שכל המסמכים שמורים, בעת ביקורת מס, תוכלו להיות מאורגנים. רואה חשבון בתל אביב יועיל לכם רבות, זאת מכיוון שהוא מעודכן און ליין ממחשבו האישי לרשויות המס השונות,הוא מעודכן בכל שינוי מבחינת הרשויות.

רואה חשבון בתל אביב עבור העוסק מורשה:

את פתיחת התיק ברשויות המס השונות, באפשרותכם לעשות לבד, אבל כדאי לעשות זאת על ידי רואה חשבון מוסמך. מכיוון שרואה חשבון הוא בעל ניסיון רב ביכולתו לסייע לקידום העסק, בבדיקת פעילות העסק, בבדיקת כדאיות העסק ועוד...

אל רואה החשבון כדאי ורצוי לפנות לפני פתיחת התיקים ברשויות המס, תוכלו להתייעץ עם הרואה חשבון בכל הפעולות שנעשות בעסק. בעזרת רואה החשבון אתם תוכלו לדעת בדיוק היכן עומד העסק מבחינה כלכלית, עלייה או ירידה. רואה חשבון בתל אביב יחסוך לכם בזה שלא תצטרכו לבזבז זמן על המתנה ארוכה בסניפי רשויות המס. ולא תצטרכו לבזבז הרבה זמן על חשבונות והתחשבנויות מול רשויות המס . בעת ההחלטה איזה עוסק לפתוח, מורשה או פטור, תיקחו בחשבון את התדמית שאתם רוצים שהעסק ישדר ללקוחות. למעוניינים בתדמית הצלחה ויוקרה רצויה פתיחת עוסק מורשה.

רואה חשבון בתל אביב עבור החברות בע"מ:

בעלי חברה חייבים לנהל את החשבון אצל רואה חשבון מוסמך . חברה צריכה לנהל הנהלת חשבונות כפולה, פעם בצד החובה ופעם בצד הזכות. ביצוע ביקורת על ידי רואה חשבון מוסמך. על מנת לבצע ניהול תקין לחברה על הרואה חשבון להיות בעל ניסיון רב, רצוי מול תחום עיסוק דומה לשל החברה שלכם. עליו להיות מעודכן בכל שינוי ברשויות המס השונות, מכיוון שכאשר מעודכנים בזמן בשינויים האלו, תוכלו לחסוך כספים רבים.

משרד רואה חשבון בתל אביב ילווה את החברה מהצעד הראשון בפתיחתה, רואה חשבון עם ניסיון, יש ביכולתו לתרום רבות לחברה,הן על ידי ניהול נכון והן על ידי ייצוג החברה מול הרשויות , בצורה הטובה ביותר.

רואה חשבון בתל אביב עבור הקמת עמותות:

בהקמת עמותה כדאי לעבוד עם רואה חשבון המכיר היטב את חוקי העמותות, לעמותה יש צורך בהגשת דוחות שנתיים למס הכנסה, כאשר הרואה חשבון מעודכן בתקנות ובנהלים של העמותות, אשר מציבים דרישות מחמירות ביותר בהוצאה ובהכנסת כספים בעמותה ובכדי שיוכל לעזור בשאלות וההתלבטויות העומדות בפני העמותה, ביכולתו של הרואה חשבון המטפל לעזור ולמנף את הפעילות הרצויה, מבחינת החוק והמנהל. הוא יוכל לכוון את הוועד המנהל את העמותה, להתנהל בצורה חוקית ולפי הנחיותיו של רשם העמותות.

רואה חשבון בתל אביב המתמחה בהקמת עמותות עליו לייצג את העמותה בפני רשויות המס והמוסדות, אם הוא בעל ניסיון והיכרות עם גופים אלו, זה יתרום רבות להצלחת העמותה. על ידי מתן סיוע בפעולות הנדרשות בשיווק ובגיוס הכספים, רואה החשבון יסייע לעמותה בהכוונה מקסימאלית להצלחתה. הוא יפנה אתכם לקרנות תמיכה פרטיות או קרנות הניתנות מתקציב המדינה.

רואה חשבון בתל אביב מעודכן בכל דרישותיהם של הגופים התומכים, הצגת הדוחות בצורה חשבונאיות תקינה קריאה ונוחה, חשובה מאוד לעמותות שנתמכות על ידי גופים חיצוניים ונדרשות לעמוד בקריטריונים כספיים המוצבים. הצגת הדוחות הכספיים בצורה נכונה ופרשנות קלה, תוביל את העמותה להצלחה בעמידה בקריטריונים הדרושים וקבלת תמיכה.

פורום רואי חשבון - יש לך שאלה ? אנחנו פה בשבילך

מאת  
כותרת  
טלפון  
שאלתך
שםתאריךכותרתתיאור
לינדה רסולי17/04/2014חישוב דמי מזונותכמה יעלה לי לבצע חישוב דמי מזונות מחדש (בנפרד מההוצאה לפועל)?
נתן02/10/2013חברה או עוסק מורשה מה יותר מתאים ?מה משתלם לפתוח חברה או עוסק מורשה ? אשמח לקבל תשובה בהקדם, חקרתי בנושא אך לא הבנתי מה באמת היתרונות של הקמת חברה בארץ.
אלי04/06/2013פתיחת עסק אני מחפש חברה קימת מעל 3 שנימ רק לעביר מניות כי רוצי לקניס למכרזימ נייד 0504229596
אלי04/06/2013פתיחת עסק אני מחפש חברה קימת מעל 3 שנימ רק לעביר מניות כי רוצי לקניס למכרזימ
מאיר12/05/2012פתיחת עסקאני מעוניינת בפתיחת עסק של קוסמטיקה רפואית ובהמשך להשכיר חדר לבונת ציפורניים, יש לי מקום אני צריכה להתייעץ עם רואה חשבון תודה.
נדב09/05/2012הגשת דוח שנתי למס הכנסהשלום מעוניין לקבל הצעת מחיר ממשרד רואה חשבון בתל אביב לגבי הגשת דוח שנתי למס הכנסה (עוסק מורשה).
חיה28/04/2012פירוק חברה מרצוןסגרנו חברה לפני מספר חודשים אני מעוניין בפירוק חברה מרצון אנחנו שני שותפות. כיצד להתחיל? אשמח לקבל תשובה מהירה
רונן28/04/2012הקמת חברהאנחנו נמצאים בתהליך של הקמת חברה חדשה היינו עוסקים מורשים כעת אנחנו מקימים חברה משותפת ביחד אנחנו שלושה שותפים, מחפשים רואה חשבון בתל אביב לבדיקת כדאיות עסקית והקמת החברה תודה
משה28/04/2012פתיחת עסק חדששלום אני פותח חנות ירקות בתל אביב אני מעוניין שיחזור אלי רואה חשבון בתל אביב האם אני חוסך כסף עם אני פותח את התיק במע"מ ומס הכנסה לבד?
משה28/04/2012פתיחת עסק חדששלום אני פותח חנות ירקות בתל אביב אני מעוניין שיחזור אלי רואה חשבון בתל אביב האם אני חוסך כסף עם אני פותח את התיק במע"מ ומס הכנסה לבד?
שמעון שמיר14/03/2012חישוב הסכם ממוןשלום אני מחפש רואה חשבון בתל אביב שמתעסק עם חישוב מזונות, אני זקוק לחישוב של 8 שנים משנת 2004 אשמח שיחזרו אלי בהקדם, תודה והמשך יום נעים.
פילוסוף22/01/2012הוצאת ויזהשלום אני מתגורר בתל אביב ואני מעוניין להוציא ויזה לרומניה הבנתי שניתן ע"י רואה חשבון או עורך דין להוציא דרכון. אשמח שיחזרו אלי עם תשובה.
דוד10/01/2012עוסק פטור בתוספת לעבודהשלום אני מעוניין לברר לפני פתיחת תיק עוסק פטור האם אני מתבקש לבצע תיאום מס כשאר אני עובד בעבודה כשכיר וגם כעסק עצמאי ?
שלי ביטון28/12/2011איזה עוסק לפתוח ?ערב טוב, שמי שלי וסיימתי התמחות בעריכת דין, כיום אני עובדת במשרד עורכי דין וברצוני לעבוד כעצמאית בנוסף שאלתי היא האם אני יכולה לפתוח עוסק פטור או שאני חייבת ע"פ חוק לפתוח עוסק מורשה בשל המקצוע שלי ? אני מתגוררת בתל אביב ומעוניינת שרואה חשבון מתל אביב יצור עימי קשר. תודה רבה וערב מצוין.
אורנה15/12/2011החזרי מס לשכיריםשמי אורנה ואני עובדת בשני מקומות עבודה במקביל כבר למעלה משנה משכורת אחת אני מגיעה ל2500 שקלים ומשכורת שנייה אני מגיעה ל4000 שקלים רציתי לדעת אם יש לי מה להזדכות במס ואם כן אזהאם אני צריכה לגשת לרואה חשבון בתל אביב?
דימה10/11/2011פתיחת חברה עם שותפיםשלום שמי דימה אני ייזם שמעוניין לצרף שני חברים לחברה שלי כשותפים שאלתי היא האם הם צריכים לפתוח חברה באופן עצמאי ואז להגדיר אותם כשותפים ע"י רואה חשבון ? בעיקרון אני מעוניין גם לעבור מרואה החשבון שלי שבחיפה למשרד רואה חשבון בתל אביב תחזרו אלי בהקדם תודה.
שיר אילן09/11/2011החזרי מסהיי רציתי לברר לגבי החזרי מס : 1- האם אני יכולה לתבוע החזרי מס לפני כ- 4 שנים ? 2 - אם לא עבדתי תקופה של חצי שנה והורידו לי מס כאשר עבדתי באופן רגיל האם אני זכאית ? 3 - האם הבדיקה היא כרוכה בעלות כלשהי ? 4 - אשמח אם משרד רואה חשבון בתל אביב יחזור אלי.. תודה רבה.
משה אלעד04/11/2011העברת תיקהעברת תיק למשרד רואה חשבון בתל אביב : לפני שנתיים רואה חשבון בנצרת פתח לי תיק עוסק מורשה, עוד כחודשים אני עובר לאזור תל אביב, האם העברת כל המסמכים למשרד רואה חשבון בתל אביב זה יהיה צעד נכון ? או שעדיף לי להישאר עם רואה חשבון בנצרת ?
רועי16/10/2011החלפת רואה חשבוןרציתי לדעת אם אני רוצה להחליף רואה חשבון - מהם ההשלכות שיהיו? חשוב לי שיהיה רואה חשבון בתל אביב ואני רוצה לקבל הצעת מחיר תודה רועי
בת אל16/10/2011חברה או חברה בע"ממשרד רואה חשבון בתל אביב שלום, אני מנסה להבין מה ההבדל בין חברה פרטית לחברה בע"מ ומה ההיתרונות ומה החסרונות והמעבר לכך האם ביכולתי להחליט.
דגנית אביטל16/10/2011מיקום משרד רואה החשבוןשלום, אני מעוניינת לפתוח עסק עצמאי וצריכה להשתמש בשירותיו של רואה חשבון. אני מתגוררת בטירה ומעוניינת לעבור דירה לתל אביב עוד כחצי שנה האם יהיה אפשרי לפתוח תיק עם רואה חשבון בתל אביב עוד מטרם העברת הדירה שלי ? האם זה אפשרי לפתוח תיק בעיר אחרת ללא כל בעיה ? אשמח לתשובה בהקדם.
משה צבאני16/10/2011פתיחת עסק חדששלום ברצוני לברר לגבי פתיחת עסק חדש. האם אני צריך לפתוח תיק בביטוח לאומי במע"מ וגם מס הכנסה ? והאם משרד רואה חשבון בתל אביב יכול לפתוח לי הכל ברשויות המס?


מלאו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני בחינם

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

רואה חשבון בתל אביב
★ ★ ★ ★ ★
04.6/5 הצבעות  9
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!