רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

משרד הנהלת חשבונות

ברוכים הבאים לאתר רואה חשבון מוסמך !
משרדי רואי חשבון מספקים שירותי משרד הנהלת חשבונות באתרנו תמצאו משרדי רואי חשבון, שמספקים שירותים נרחבים בכל תחומי החשבונאות לעוסקים השונים : לחברה, לעוסק מורשה, לעוסק פטור \ לעוסק זעיר. המשרדים השונים עוסקים במתן שירותי ראיית חשבון שכלולים בהם, עריכת מאזנים, הגשת דוחות שנתיים ורבעוניים, ייעוץ פיננסי, ביקורת פנים, פתיחת חברות ופירוק חברות, תכנוני מס, ניהול בוררויות, ייצוג בפני רשויות המס, השגת הסדרים מול הרשויות, הכנת משכורות לעובדים, הנהלת חשבונות, ייצוג ברשויות המס ועוד..

מהי ההתנהלות שלכם מול משרד הנהלת חשבונות?

כשלקוח רוצה להקים עסק עצמאי, הוא מגיע למשרד רואה חשבון למפגש ראשוני, רואה חשבון ישב עם הלקוח לבדיקת כדאיות העסק, הוא יבדוק איתו אם ישנו פוטנציאל הצלחה בעולם העסקים. הלקוח יקבל ליווי צמוד באופן כללי בכל נושאי החשבונאות: החל מפתיחת התיקים ברשויות המס: פתיחת תיק במע"מ, פתיחת תיק בביטוח לאומי, פתיחת תיק במס הכנסה, יעוץ מס, התנהלות שוטפת מול רשויות המס השונות, ניהול ספרים תקין, הכנת משכורות לעובדים, הגשת דוחות כספיים בדיקת רווח והפסד, שירותי משרד הנהלת חשבונות וראיית חשבון. כאשר נפתח תיק אישי, כל הפרטים על כל הפעולות החשבונאיות נכנסים לתיק האישי נשמרים ומתוייקים באופן מסודר. כך שאם תתבצע ביקורת מס פתע אתם תוכלו לעבור אותה בשלום. את החשבוניות תצטרכו להעביר למשרד הנהלת חשבונות, מנהלת החשבונות תזין את הנתונים, תיידע אתכם אם חסרה חשבונית מסוימת. את החשבוניות על הוצאות העסק תעבירו למשרד הנהלת חשבונות.

איזה שירותי משרד הנהלת חשבונות יצטרך כל עוסק?

עוסק פטור - אינו צריך שירותי משרד הנהלת חשבונות.
עוסק מורשה- צריך את שירותי המשרד הנהלת חשבונות, התנהלות מול מנהל חשבונות תפתור הרבה כאבי ראש מיותרים.
חברה- חייבת בשירותי משרד הנהלת חשבונות, חברה צריכה לנהל הנהלת חשבונות כפולה.
כאשר תעבדו מול רואה חשבון בעל משרד הנהלת חשבונות אתם תקבלו את השירות הטוב ביותר לעסק שלכם. כך תוכלו לקבל את כל הפתרונות לעסק במקום אחד. תקבלו יעוץ אישי מרואה חשבון מוסמך, תקבלו שירות עם יחס אישי וצמוד, תוכלו להיות תמיד מבוקרים, תוכלו לדעת מה מצבה הפיננסי של החברה או העסק, כאשר את המחזור הכספי יבדוק באופן קבוע רואה חשבון מוסמך.
רואה חשבון בעל משרד הנהלת חשבונות ישמח לתאם איתך פגישת יעוץ ראשונית ללא עלות או התחייבות מצדך פנו עוד היום על ידי שליחת מייל למעלה בצד שמאל רואה חשבון מוסמך יחזור אלייך בהקדם.
בהצלחה בעבודה מול משרד הנהלת חשבונות.

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

משרד הנהלת חשבונות
★ ★ ★ ★ ★
לא מספר/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!