רואה חשבון אודות צור קשר
רואה חשבון
ייעוץ טלפוני : 050-4988998
פתיחת תיק ברשויות המס על ידי רואה חשבון מקצועי ומנוסה - איך פותחים עוסק מורשה
פתיחת תיקים ברשויות המס!
שירותי הנהלת חשבונות!
הכנה והנפקת משכורות לעובדים!
הגשת דוחות שנתיים!
הכנת דו"ח הצהרת הון!
החזרי מס לשכירים!
יצירת קשר עם רואה חשבון

דוח שנתי מס הכנסה

ברוכים הבאים לאתר רואה חשבון עבורך!
הגיע זמן הגשת דוח שנתי מס הכנסה מהו דוח שנתי ומי חייב בהגשתו?
דוח שנתי זהו דוח המדווח על כל הכנסות העצמאי, מתחילת השנה ועד סופה מתחילת ינואר עד סוף דצמבר.
כל עצמאי מחויב להגיש דוח שנתי מס הכנסה, טופס 1301 שבו העצמאי מפרט על פרטיו האישיים אודות העסק והסכומים שנכנסו לעסק. את דוח שנתי מס הכנסה אפשר להגיש עד סוף מאי.

דוח שנתי מס הכנסה מה זה אומר?

דוח שנתי מס הכנסה הוא דוח המרכז את כל ההכנסות וההוצאות השנתיות של העסק. מתוך הסכומים המדווחים נגזר הסכום לתשלום במס הכנסה. בדיווחים החודשיים אנו משלמים מקדמות, בסוף השנה אנו מגישים דוח שנתי מס הכנסה ורק לאחר מכן נעשה את חשבון ההפרש בין מה שדווח בחודשי לבין השנתי, אז אם הסכום גדול עלינו לשלם כסף נוסף למקדמות. אם הסכום נמוך נקבל החזר מהסכום שכבר שולם בחודשי.

דוח שנתי מס הכנסה למעשה מסכם את שנת המס כולה, בנוסף ניכלל בו גם הפרשות קופת גמל וקרנות השתלמות בכדי להגיע למקסימום הטבות מס המגיעות לעצמאי. את הדוח שנתי מס הכנסה אפשר בהחלט להגיש לבד, תוכלו לקבל גם עזרה למילוי במשרדי מס הכנסה, יותר מומלץ להגיש את דוח שנתי מס הכנסה באמצעות רואה חשבון מוסמך ומקצועי. כך הדוח יוגש בזמן ובמקצועיות רבה.

בשירותיו של רואה חשבון כדאי להיעזר בכל נושאי חשבונאות העסק, כאשר רואה חשבון ינהל לכם את כל פעולות החשבונאות, אתם תוכלו לנוח ולדעת שהדוחות מוגשים באופן הכי מקצועי שיש, בנוסף לכך אם תהיינה ביקורת מס פתע, אתם לא תהיו לחוצים ותעברו הליך זה בשלום, זאת מפני שכל הניירת שעוברת אצל רואה חשבון מוסמך מאוכסנת ושמורה היטב ועל אחריותו.

כאשר תיק העסק יהיה אצל רואה חשבון מוסמך, לכם יהיה שקט נפשי וכך תוכלו להתפנות באמת למה שאתם יודעים לעשות הכי טוב ולהרים את העסק מבחינה כלכלית.
רואה חשבון רואה את העסק מזווית שונה משלכם ויחד עם זאת מאוד רוצה שתצליחו בעסק שלכם, מכיוון שהצלחה שלכם היא גם הצלחה שלו. הוא רוצה שתעבדו איתו לאורך שנים ארוכות. לכן כדאי לפנות לרואה חשבון מקצועי בעל ניסיון בתחום דומה לעסק שלכם.

פנו עוד היום לפגישת יעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות מצדכם שלחו פרטים שם וטלפון בלשונית למעלה בצד שמאל רואה חשבון מוסמך יחזור אליכם בהקדם

לקבלת שירות ממשרד רואה חשבון הקרוב לאזור המגורים נייד : 050-4988998

דואר אלקטרוני : webon@webon.org.il

דוח שנתי מס הכנסה
★ ★ ★ ★ ★
לא מספר/5 הצבעות  0
חלש מעולה


מלאו פרטים בטופס בצד שמאל ותקבלו ייעוץ ראשוני לעסק ללא עלות!